Неділя, 19 Вересня

Веловагонам у львівських електричках бути!

Pinterest LinkedIn Tumblr +

Вже сьогодні, 1 червня 2017, у регіональних поїздах №827/828 сполученням Львів – Мукачево – Львів та №829/830 Львів – Ужгород – Львів буде переобладнано вагони №1 та №8 зі встановленням спеціальних кріплень для перевезення велосипедів. Про це повідомляє прес-служба Львівської залізниці.

У зв’язку із цим, внесено зміни до схеми складу цих поїздів а саме: у вагонах № 1 та 8 місця з 1 по 88 для пасажирів та 18 місць для велосипедів.

Ціна місця для велосипеду становитиме від 4 до 5 гривень в залежності від відстані маршруту. Право проїзду у веловагоні разом із таким транспортом можливе лише при наявності оплаченої квитанції у касі.
Такий проект вперше запровадили минуло року.

Нагадаємо, що 22 травня 2017 року львів’янин Володимир Достаевський опублікував у соцмережі відповідь Львівської залізниці щодо облаштування у регіональних поїздах Львів-Мукачево та Львів-Ужгород вагонів спеціальним кріпленням для велосипедів.

Було сказано, що через збитковість приміських перевезень, відсутність компенсації за пільгові перевезення пасажирів, залізниця не має можливості утримувати в належному стані та оновлювати парк моторвагонного рухомого складу. Це призводить до перенаселеності поїздів, що викликає чисельні скарги пасажирів та унеможливлює два вагони для перевезення велосипедів.

Share.