П’ятниця, 19 Серпня

Українська авіакомпанія запускає щоденні рейси зі Львова до Києва

Pinterest LinkedIn Tumblr +
Оперативні новини у нашому каналі в Телеграмі!

Українська авіакомпанія Windrose («Роза вітрів») з 20 травня виконуватиме щоденні рейси зі Львова до Києва. Про це у понеділок, 4 травня, компанія заявила на своїй офіційній сторінці у Facebook.

Раніше планувалось, що щоденні рейси компанія Windrose розпочне у квітні, однак через карантин дату відкриття рейсів перенесли на 20 травня.

Рейси зі Львова в аеропорт «Бориспіль» будуть виконуватись щоденно:

До кінця травня: зі Львова о 16:55; з Києва о 10:00. З 1 червня: зі Львова о 12:15 та 16:55; з Києва о 10:00,14:35 та 20:30. Тривалість польоту до складатиме 1 годину і 30 хвилин, у зворотному напрямку на 5 хв довше.

Вартість квитка в одну сторону  розпочинається від 631 грн (на даний момент ціни коливаються менше 1000 грн). Тариф враховує багаж вагою до 23 кг та ручну поклажу вагою до 7 кг. Авіаквитки можна придбати на сайті авіакомпанії.

Нагадаємо, раніше авіакомпанія «Роза вітрів» заявила, що у літньому сезоні 2020 запустить оновлену програму регулярних рейсів по Україні, що включатиме рейс Львів – Київ, а також планує відкрити нові міжнародні напрямки зі Львова до курортів Бургасу (Болгарія), Родосу (Греція), Іракліону (Греція, острів Крит) та Анталії (Туреччина). Проте ситуація, яка на даний момент склалась у світі, не дозволить здійснити усі плани.

Українська авіакомпанія Windrose («Роза вітрів») заснована в жовтні 2003 року. Вона здійснює як чартерні, так і регулярні авіаперевезення. Її флот налічує 13 літаків, випущених у період з 1996 до 2007 року.

До слова, авіарейси зі Львова до Києва виконували ще 2 українські авіакомпанії – МАУ та SkyUp. Наразі про відновлення польотів вони не сповіщали.

Share.