Як розповів на сесії Львівської міської ради директор ЛКП «Львівелектротранс» Олега Берези, угоду з переможцем конкурсу на впровадження е-квитка планують підписати наприкінці жовтня або в листопаді 2018 року, пише Твоє Місто.
«Максимальний термін впровадження – 16 місяців, але очікуємо, що впродовж 12 місяців зможемо це зробити», – сказав Береза.
За його словами, у квітні буде узгоджено технічне завдання, а відтак оголосять другий етап проведення тендеру. Як прогнозує очільник «Львівелектротрансу», участь в цьому етапі візьмуть 13 або 14 компаній із 17, які зголосилися до участі в першому тендері. Вони подаватимуть заявки до 29 червня, і їх вивчатимуть до 31 серпня. У вересні планують оголосити третій етап, з переможцем якого й підпишуть кінцеву угоду.
Також львівський комунальний перевізник АТП-1 придбає в лізинг 150 великих автобусів, які планують отримати до кінця 2018 року. За відповідний дозвіл під час засідання сесії у четвер, 22 березня, проголосували 46 депутатів.
Нагадаємо, 17 листопада 2016 року у Львові підписали угоду щодо кредитного фінансування проекту автоматизованої системи оплати проїзду у громадському транспорті міста. Таким чином, Львів отримає від Європейського банку реконструкції та розвитку 10 млн євро на впровадження електронного квитка.
Назву електронного квитка визначили львів’яни через соціологічне опитування. Назву «ЛеоКарт» запропонувало дев’ять львів’ян, однак переміг Андрій Карп’як, який надав найшвидше таку пропозицію.
У листопаді минулого року ЛКП «Львівавтодор» підписав контракт із компанією iC consulenten (Австрія), яка буде надавати консультаційні послуги в рамках проекту впровадження електронного квитка. У березні 2018-го року планують підписати офіційну угоду з переможцем і розпочати процес впровадження електронного квитка. Спочатку електронний квиток буде впроваджено на електротранспорті, потім на автотранспорті.