У центрі Львова продали приміщення книгосховища під ресторан за 5 млн грн

Pinterest LinkedIn Tumblr +
Оперативні новини у нашому каналі в Телеграмі!

Львівська обласна рада продала приміщення книгосховища Львівської обласної універсальної наукової бібліотеки, що на вул. Винниченка, 1. Приміщення площею 64,8 м2 купив підприємець Іван Кульчицький, який займається ресторанним бізнесом, заплативши за понад 5 мільйонів гривень. Про це пише Zaxid.net.

Продані приміщення розташовані на першому поверсі трьохповерхової будівлі, яка є пам’яткою архітектури місцевого значення, стартова ціна об’єкта становила 1,3 млн грн. Аукціон, участь у якому взяли 10 претендентів, відбувся на онлайн-платформі ProZorro.Продажі. У результаті переміг підприємець Іван Кульчицький, запропонувавши найвищу ціну – 5,165 млн грн.

За даними YouControl, ФОП Іван Кульчицький зареєстрований у селі Ралівка Самбірського району. Він займається діяльністю у сфері ресторанного бізнесу та надання послуг мобільного харчування.

На вул. Винниченка,1 у Львові розташована Львівська обласна бібліотека для дітей, однак там журналістам повідомили, що ніколи не використовували продані приміщення, оскільки книгосховище належало Львівській обласній універсальній науковій бібліотеці, що розташована на просп. Шевченка,13.

Директор Львівської обласної універсальної наукової бібліотеки Іван Сварник розповів, що продаж книгосховища узгодили з керівництвом бібліотеки, надавши взамін приміщення площею 72 м2 у Львівському палаці мистецтв.

«Нам надали інше приміщення дещо більшої площі у палаці мистецтв. Ми в цьому плані не програли, єдине, що наші стелажі залишаються на вул. Винниченка – їх немає чим перевезти. Ситуація з цим невизначена», – розповів Іван Сварник.

Книгосховище на вул. Винниченка,1 працювало з 1940 року. Там зберігалося близько 30 тис. одиниць газетно-журнального фонду, 2000 раритетних книжок XIX-поч. XX ст, які рідко користувалися попитом читачів, та майже 10 тис. одиниць дублетної літератури радянського періоду. Зараз усе перемістили у Львівський палац мистецтв, окрім стелажів.

Share.