Середа, 22 Травня

У мережі опублікували фото дороги Львів-Тернопіль з висоти

Оперативні новини у нашому каналі в Telegram!

На своїй офіційній сторінці у ФБ Державне агентство автомобільних доріг України (Укравтодор) опублікувало вражаючі фотографії фактично відремонтованої дороги Н-02 Львів-Тернопіль.

© Укравтодор

Як зазначив 12 жовтня у коментарі для Tvoemisto.tv Роман Кокотайло, начальник управління дорожнього господарства та інфраструктури Львівської ОДА, орієнтовно за місяць мають завершитися ремонтні роботи на трасі Львів – Тернопіль.

«Залишилося прокласти 24 кілометри верхнього шару – і ми з’єднаємо дорогу від Львова до межі з Тернопільською областю. Зараз ремонтують ділянку поблизу Золочева», – повідомив він.

Повністю завершити роботи по організації безпеки дорожнього руху, намалювати розмітку, встановити водовідведення, бар’єри та огорожі планують встигнути до 10 – 15-го листопада.

Нагадаємо, дорога Львів – Тернопіль має важливе державне значення, окрім того, це траса міжнародного значення. Стан автошляху тривалий час викликав нарікання водіїв через численні вибоїни та зруйноване дорожнє покриття. Планують, що траса у майбутньому стане частиною транспортного коридору Go Highway, який має з’єднати українську Одесу та польський Гданськ, а відтак – Чорне море з Балтійським.

До слова, з 1 січня 2018 року 120 тис. км доріг державного значення перейдуть під відповідальність голів обласних державних адміністрацій, а 50 тис. км доріг державного значення залишиться у сфері відповідальності «Укравтодору».

Раніше також повідомлялось, що новий північний об’їзд Львова матиме дворівневі розв’язки і перехід для тварин.