Понеділок, 27 Вересня

У Львові збудують канатну дорогу на Високий замок: погодили план території

Pinterest LinkedIn Tumblr +

Канатна дорога на Високий Замок має з’явитися між вулицями Кривоноса, Опришківською, залізничною колією, Хмельницького, Пильникарською, Ужгородською, Замковою, Пішою, Насипною, Підвальною, Винниченка. Про це повідомляє Твоє місто.

Виконком міської ради сьогодні, 19 січня, погодив детальний план території, обмеженої вулицями Кривоноса, Опришківською, залізничною колією, Хмельницького, Пильникарською, Ужгородською, Замковою, Пішою, Насипною, Підвальною, Винниченка.

На цій території в майбутньому має з’явитися канатна дорога на Високий Замок. Розробкою проекту займається архітектурна компанія «Укрдизайнгруп».

Нині є шість варіантів будівництва канатної дороги. Два найбільш оптимальні – перша станція на «Губернаторських Валах» або на площі Данила Галицького. У коментарі Zaxid.net головний архітектор Львова Юліан Чаплінський повідомив, що наразі залишено дві гіпотетичні точки для розміщення нижньої станції – площа Старий Ринок і сквер «Губернаторські Вали».

Кожна з пропозицій включає не лише зведення канатного витягу на Високий замок, а й облаштування вулиць, зокрема Замкової, Гуцульської, Опришківської, Кривоноса та Ужгородської. З вулиці Ужгородської планують зробити, на кшталт київського, львівський узвіз.

Додамо, що канатна дорога на Високий Замок у Львові обійдеться у 10 мільйонів євро

Share.