П’ятниця, 19 Серпня

У Львові започаткують нові туристичні маршрути

Pinterest LinkedIn Tumblr +
Оперативні новини у нашому каналі в Телеграмі!

Один з ключових турмаршрутів – “Літературна мапа Львова”, пише Високий замок

Цього року у Львові започаткують нові туристичні маршрути, щоб залучити до міста більше гостей (у 2018 році очікують 2,7 мільйона туристів, торік було 2,6 мільйона). Один з ключових турмаршрутів – “Літературна мапа Львова” (в рамках громадського проекту, який отримав перемогу в голосуванні). Екскурсоводи водитимуть гостей стежками та будівлями, де жили, працювали, видавали свої праці визначні письменники Галичини. Другий маршрут пролягатиме місцями вуличних графіті. Туристам показуватимуть мурали, які стали арт-об’єктами, розкажуть про авторів того чи іншого графіті та історію зародження цього мистецтва у столиці Галичини. Про це повідомила “ВЗ” заступник начальника управління туризму Львівської міської ради Галина Гриник.

Каже, зараз чималий попит на гастрономічний туризм. Зокрема, гастрономічними стежками міста Лева найбільше мандрують турки. “Останнім часом турки зачастили до “Львіварні”, їх цікавить культура споживання пива і сам хмільний напій, – наголошує Галина Гриник. – Також турки полюбляють смакувати у місті Лева стравами української кухні — варениками, дерунами, борщем…”.

За словами Галини Гриник, цьогоріч мерія впровадить не лише два нові туристичні маршрути, а й так звану туристичну децентралізацію — виведення туристичних потоків за межі центру. Щоправда, варто нагадати, що про це говорять вже два роки, але 85% екскурсій все одно пролягає центром. “Якщо буде туристична децентралізація, це буде комфортно і гостям, і місцевим, – каже чиновниця. – Бувають випадки, коли львів’янин не може потрапити на вихідні в ресторан, що в центрі Львова, бо всі столики зайняті або заброньовані. Маємо створити нові туристичні локації — Підзамче, Кастелівка, Сихів. До речі, чимало муралів з графіті є на Сихові”.

Share.