Розробник логотипу зробив звичні кольорові вежі рівнішими та доповнив їх тематичними піктограмами, пише Zaxid.net.
«Логотип «Львів відкритий для світу» добре сприймається мешканцями і гостями міста. Усі його полюбили. Але у візуалізації бренду міста ми мали лише лого, яке складається з п’яти веж, назви «Львів» та гасла «Львів відкритий для світу». Без напису вежі були наче в повітрі. Тому ми вирішили доопрацювати лого так, щоб воно було динамічним, щоб вежі могли «ожити», рухатися, а також доповнити бренд міста додатковими елементами з різних тем», – розповіла під час презентації 17 жовтня начальниця відділу промоції міста ЛМР Соломія Короненко.
Зазначимо, що на логотипі символічно зображені дзвіниця Вірменського собору, вежа Корнякта, міська Ратуша, вежа Латинської катедри та дзвіниця монастиря Бернардинів.
Редизайн логотипу розробив його автор Юрій Крукевич після обговорень з дизайнерами, маркетологами та іншими фахівцями.
«Основною ідеєю змін було зробити так, щоб вежі можна було змінювати місцями і рухати по вертикалі. Адже, ходячи по місту, ми бачимо їх з різних ракурсів», – розповів дизайнер Юрій Крукевич.
За його словами, крім самих веж, які стали візуально стрункішими, брендбук міститиме тематичні піктограми.
Зокрема, піктограми транспорту планують використати для дизайну карток електронного квитка. Зазначимо, що раніше «Львівавтодор», який займається проектом е-квитка, оголошував конкурс на найкращий логотип, але обрати переможця тоді не вдалося. Після цього у мерії вирішили поєднати дизайн е-квитка з промоційним логотипом міста.
Крім того, тематичні піктограми використовуватимуть для розробки міського путівника, афіш мистецьких заходів, святкування Різдва та інших подій. Також у міськраді планують випустити брендовану промоційну продукцію – горнятка, пакети тощо.
Загалом брендбук міститиме понад сто тематичних піктограм.
Джерело: Zaxid.net