8 липня міська комісія з питань ТЕБ і НС внесла зміни в рішення щодо перевезення у транспорті мешканців пільгових категорій. Як зазначив мер міста, задля безпеки усіх пасажирів, пільговиків просять користуватись транспортом між 11.00 та 16.00 год.
Режим спецперевезень, запроваджений у зв’язку із карантинними обмеженнями, зберігається. Відтак, у транспорті можуть бути лише пасажири у масках та лише сидячі місця.
«Сьогодні на комісії з надзвичайних ситуацій прийняли рішення про відновлення пільгових перевезень у міському транспорті. Все ж закликаємо користуватись цими можливостями лише за крайньої потреби, за можливості їздити у період, коли це не заважатиме львів’янам добиратись на роботу — з 11 до 16 год.
Окремо нагадуємо — режим спецперевезень, запроваджений у зв’язку із карантинними обмеженнями, зберігається. У громадському транспорті можуть бути лише сидячі пасажири. Маємо згуртуватись і з розумінням поставитись один до одного», — зазначив Андрій Садовий, міський голова Львова.
Також мер попросив усіх пільговиків із розумінням поставитись до ситуації та користуватись транспортом з 11 до 16 год, щоб дати можливість людям заїхати на та з роботи.
«4 місяці тому ми у Львові ввели режим спецперевезень у транспорті і ми скасували усі пільги для усіх категорій. Я переконаний, що це рішення врятувало життя великої кількості людей. Бо у транспорті дуже легко заразитись. Але життя триває. Ми повинні поступово відновлювати життя у місті. Тому ми прийняли дуже важливе рішення — з четверга, 9 липня, ми даємо можливість пільговикам користуватись транспортом у Львові.
Я маю до усіх пільговиків одне прохання: будь ласка, користуйтесь своїм правом з 11 год до 16 год. Чому? На сьогодні у транспорті – автобусах, трамваях, тролейбусах — можуть бути тільки сидячі місця. Нам важливо, щоб зранку люди могли доїхати на роботу і ввечері вернутись додому. Я прошу усіх пам’ятати, що маска у 18 разів більше забезпечить вас від можливості інфікуватись. Бажаю всім здоров`я», — додав мер Львова.
Що таке спецперевезення в громадському транспорті?
“Це означає, що в транспорті будуть перевозити лише певну категорію людей: працівників тих сфер, які забезпечують життєдіяльність міста. Зокрема, це працівники: медичних закладів, продовольчого забезпечення, урядування та надання найважливіших державних послуг, зв’язку та комунікацій, банків, прокуратури, судів та соцслужб, фахівців, які здійснюють енерго- та водозабезпечення та інших сфер, які є передбачені у постанові Кабміну від 2 квітня”, – розповіла раніше заступниця міського голови з питань житлово-комунального господарства Ірина Маруняк.