У Львові священник освятив паски в Сільпо

Pinterest LinkedIn Tumblr +
Оперативні новини у нашому каналі в Телеграмі!

У  супермаркеті «Сільпо» на проспекті Червоної Калини священник освятив паски на складі.

Святий отець прийшов з Біблією і в респіраторі. Паски окропили святою водою і молитвою через поліетилен. Відповідні фото опублікував Олег Грицак в Фейсбуці.

З благословення Митрополита Димитрія Рудюка освячена паска в супермаркеті Сільпо на проспекті Червоної Калини, 62. Усім Веселих Великодніх Свят! З Божою допомогою все буде добре!, – написав священик Олег Грицак.

ПЦУ небуде святити паски в храмах

Зрештою, Священний Синод Православної церкви України прийняв рішення відмовитися від загальних присвят під час Великодня в храмах і на прихрамових територіях.

– З огляду на заборону масових релігійних заходів – звичайні загальні посвячення верби і великодніх страв для мирян в храмах і на прихрамовій території не проводити, щоб не допускати скупчення людей. У невеликих населених пунктах буде здійснюватись освячення великодніх страв за місцем проживання мирян, а також в місцях їх виробництва і продажу, – зазначено в повідомленні.

З благословіння Митрополит Димитрий Рудюк освятили Паски в супермаркеті Сільпо на проспекті Червоної Калини 62.Усім Веселих Великодніх Свят! З Божою допомогою все буде добре!

Gepostet von Oleg Grytsyniak am Dienstag, 14. April 2020

Share.