У Львові пропонують змінити маршрути деяких трамваїв

Pinterest LinkedIn Tumblr +
Оперативні новини у нашому каналі в Телеграмі!

У Львові запропонували змінити маршрути шести трамваїв. Про це у коментарі Львівському порталу повідомив керівник відділу розвитку «Львівелетротрасну» Ігор Могила.

За його словами, основною причиною, чому вирішили запропонувати такі зміни – дублювання деяких маршрутів. А також це дасть можливість краще організовувати розподіл рухомого складу під час роботи на маршруті.

«Мова йде про те, що «Львівелектротранс» планує суттєво збільшувати випуск трамваїв, адже ми отримали 30 берлінських вагонів і наступного року очікується на поставку за кредитні кошти 10 низькопідлогових вагонів. Відповідно збільшиться випуск і потрібно думати, на які маршрути ці вагони розприділити. А просте насичення існуючої трамвайної мережі цими вагонами не є дуже добре, адже деякі маршрути дублюють один одного. І тому відділ розвитку спільно з трамвайним депо та з іншими службами запропонували нову схему руху трамваїв», – пояснив він.

Без змін залишаються трамвайні маршрути: №2, №3, №6, №8.

Пропонується запровадити такі зміни:

  • Маршрут №1 хочуть запустити за схемою, якою користувався перший електричний трамвай. Він курсуватиме від пл. Двірцевої через вул. Степана Бандери, вул. Дорошенка до Погулянки;
  • Маршрут №4 в період, коли буде відкрита вул. Замарстинівська, курсуватиме вул. Замарстинівською, вул. І. Франка, вул. Вітовського до пл. Двірцевої;
  • Маршрут №5 їздитиме з вул. Миколайчука через вул. Івана Франка до вул. Коновальця;
  • Маршрут №7 курсуватиме з вул. Татарбунарська до вул. Пасічна;
  • Маршрут №9 їхатиме з площі Двірцевої до проспекту Червоної Калини;
  • Маршрут №10 курсуватиме з Погулянки до площі Двірцевої.


Коли внесуть ці зміни – наразі невідомо.

У Львові пропонують змінити маршрути деяких трамваїв

У Львові пропонують змінити маршрути деяких трамваїв

У Львові пропонують змінити маршрути деяких трамваїв

Фото: Facebook-сторінка Зручне місто

Share.