У Львові оголосили міжнародний тендер на будівництво Палацу спорту за 960 млн грн

Pinterest LinkedIn Tumblr +
Оперативні новини у нашому каналі в Телеграмі!

У Львові оголосили міжнародний тендер на будівництво Палацу ігрових видів спорту на Сихові за понад 960 млн грн. Закупівля з’явилась у системі Prozorro у п’ятницю, 9 листопада, повідомляє Zaxid.net.

Згідно з тендерною документацією, збудувати спорткомплекс на Сихові мають до 1 грудня 2023 року. Загальну вартість проекту оцінили у 961,7 млн грн. Аукціон розпочнеться 15 січня 2019 року. При цьому мінімальний крок пониження ціни для учасників тендеру складатиме 0,5% від оголошеної вартості проекту, а це понад 4,8 млн грн.

У майбутньому приміщенні має бути кафе, підйомник на лижний спуск, який буде на даху, телескопічні трибуни на майже 3 тис. місць, скалодром площею 500 м2, кілька ліфтів.

Спорткомплекс має з’явитись на проспекті Червоної Калини

Також підрядник повинен облаштувати територію навколо Палацу спорту, де має бути велопарковка, автостоянки, гойдалки та дитячий майданчик, прогулянкова зона з лавками та сміттєвими урнами, з’являться нові газони та зелені насадження.

Замовником проекту є ЛКП «Палац ігрових видів спорту», створене рішенням депутатів Львівської міськради 11 жовтня.

Ескізний проект та містобудівний розрахунок для Палацу спорту коштували понад 1,9 млн грн, а робоча документація – у розмірі понад 7,7 млн грн. Документи розробляло ТзОВ «Творча архітектурна майстерня “Кудін”».

Це підприємство працювало над реконструкцією будинку, я яком у зараз функціонує елітний BANKHOTEL, а також проектувало новий міський архів, який планують збудувати на розі вулиць Трускавецької та Пулюя.

© city-adm.lviv.ua

© city-adm.lviv.ua

Нагадаємо, Львів отримав додаткову субвенцію з державного бюджету на зведення спорткомплексу, загальна сума становить 54 мільйони гривень. Аби із закінченням бюджетного року кошти не довелося повернути – вирішили термінового оголосити тендер на будівництво Палацу спорту. З переможцем підпишуть угоду та перерахують кошти в якості авансу, а роботи він розпочне наступного року.

Share.