П’ятниця, 19 Серпня

У Давидові пом’якшили карантин: дозволили в’їзд та виїзд

Pinterest LinkedIn Tumblr +
Оперативні новини у нашому каналі в Телеграмі!

Сільрада Давидова пом’якшла карантинні заходи у селі, незважаючи на те, що там підтвердили 23 випадки хвороби.

Про це повідомили на сторінці сільради у Фейсбуку.

Станом на 3 травня у Давидові скасували обмеження на в’їзд та виїзд у село для приватного транспорту, які запровадили у середу, 29 квітня, через спалах к-вірусу. Відповідне рішення прийняв штаб з ліквідації наслідків надзвичайних ситуацій Давидівської ОТГ, запевнивши, що ситуація контрольована.

«Встановлено, що всі особи із числа контактних дотримуються самоізоляції, ознак респіраторного захворювання у них не виявлено.

Враховуючи контрольовану епідситуацію та належне виконання усіх доручень та розпоряджень обласного та місцевого рівнів прийнято рішення щодо скасування режиму обмеження в’їзду та виїзду в село Давидів приватного транспорту та продовження виконання інших протиепідемічних заходів прийнятих попереднім засіданням штабу», – йдеться у повідомленні.

Водночас своїм рішенням продовжили інші посилені заходи щодо запобігання поширення к-вірусної інфекції:

1. Забезпечити дезінфекцію місць загального користування у багатоквартирних будинках та громадських місцях.

2. Функціонування патрулів з контролю за дотриманням карантинних вимог населенням с. Давидів на період введення обмежувальних заходів.

3. Соціальний супровід осіб, що знаходяться на самоізоляції та інших мало захищених верств населення, в тому числі одиноких осіб.

4. Забезпечення самоізоляції та контроль за особами, що контактували з хворими, у тому числі, шляхом встановлення електронного сервісу «Дій вдома».

5. Спільно з Обласною державною адміністрацією та Львівською міською радою забезпечити проведення додаткових обстежень осіб, які перебувають на самоізоляції або мають ознаки респіраторного захворювання.

Нагадаємо, у селі Давидів, що розташоване в 6 кілометрах від Львова, ввечері 29 квітня запровадили обмеження на виїзд та в’їзд, встановивши на чотирьох головних в’їздах у село блокпости. В’їзд до Давидова дозволено лише людям, котрі там зареєстровані. Наразі обмеження на пересування жителям села встановлено до 4 травня.

Все почалось з того, що 29 квітня сільська рада Давидівської ОТГ повідомила про те, що у Давидові виявили 8 не пов’язаних між собою осередків зараження к-вірусом. Також станом на 29 квітня там було зафіксовано 20 хворих і 140 осіб, які могли також інфікуватися, маючи контакт.

Share.