Середа, 26 Червня

Студентка львівського університету виборола дві медалі на Чемпіонаті Європи з карате

Оперативні новини у нашому каналі в Telegram!

Студентка ЛНУ імені Івана Франка Мар’яна Чабан здобула на Чемпіонаті Європи з кіокушинкай карате серед дорослих дві медалі — срібло та бронзу. Одну з медалей спортсменка виборола самотужки, а іншу — разом з командою. Про здобутки студентки повідомили на офіційній сторінці Львівського національного університету імені Івана Франка у понеділок, 17 червня, пише Lviv.media.

Чемпіонат Європи з кіокушинкай карате серед дорослих відбувся 24-25 травня 2024 року у Валенсії, в Іспанії. На ньому студентка третього курсу економічного факультету ЛНУ імені Івана Франка Мар’яна Чабан виборола дві медалі виступила одразу у трьох розділах. У двох з них спортсменці вдалося вибороти призові місця.

У своїй ваговій категорії — 54 кг, — Мар’яна Чабан перемогла суперниць з Болгарії та Польщі, проте у півфіналі поступилася спортсменці з Грузії. Таким чином українка посіла третє місце та отримала бронзову медаль. Другу ж спортсменка здобула разом зі своєю командою у розділі “командні ката”. Вони перемогли спортсменів з Болгарії, Польщі та Румунії, проте поступилися команді з Литви. Українці здобули друге місце, забравши срібло.

“За кожним результатом стоїть велика робота не тільки спортсмена, але й великої команди… Цього разу мене відібрали у дорослу збірну одразу у трьох розділах. Хто розуміє специфіку, той може усвідомити, наскільки це важко. Але в день змагань я виходила на татамі з абсолютним спокоєм, і не мала ні краплинки сумніву, що десь не допрацювала. Пишаюся собою! Цей чемпіонат — це поштовх вперед і стимул рухатися далі й робити ще більше”, — поділилася Мар’яна Чабан.