П’ятниця, 19 Серпня

“Самопоміч” презентувала кандидатів до Львівської міської ради

Pinterest LinkedIn Tumblr +

На посаду мера Львова йтиме і одночасно очолить список до міської ради чинний міський голова Андрій Садовий, який ще 19 серпня заявив про намір балотуватися повторно.

Андрій Садовий у своєму програмному виступі представив нову виборчу програму — “План дій 24/7” (7 пріоритетів для Львівської ОТГ до 2024 року), а також звіт за попередню програму “Львів 2020”, з якою Садовий та “Самопоміч” перемогли на виборах п’ять років тому.Серед кандидатів у депутати до Львівської міської ради: 

Вікторія Довжик — радниця міського голови, авторка кампанії підтримки місцевих підприємців та виробників “Створено у Львові”;

Андрій Закалюк — історик, директор ліцею “Львівський”, на попередній посаді керував реформуванням львівської школи-інтернату №2;

Володимир Лучишин — радіоведучий, виконавчий директор “Львівської хвилі”;

Роман Федишин — підприємець, голова Асоціації оптових ринків сільськогосподарської продукції України;

Гнат Герич — лікар, завідувач відділення Першої хірургії Львівської міської клінічної лікарні швидкої допомоги;

Андрій Шевців — керівник міського осередку партії, автор концепції безпечного міста, ініціатор проекту “Розумний район” на вул. Науковій;

Андрій Москаленко — управлінець, заступник міського голови Львова з питань розвитку, опікується збереженням історичної спадщини міста, молодіжними та інноваційними проектами;

Юлія Хомчин — директорка Інституту стратегії культури, співорганізаторка низки міжнародних культурних проектів та фестивалів Львова.

Станіслав Горуна — львівський каратист в категорії куміте (75 кг). Переможець Всесвітніх ігор 2017 року та Європейських ігор 2019 року.

Повний список кандидатів до Львівської міської ради.Під час програмного виступу Андрій Садовий представив виборчу програму «План дій 24/7», де зазначені сім пріоритетів для Львівської ОТГ до 2024 року, а також звіт за попередню програму «Львів 2020».

Список партії до Львівської обласної ради очолив колишній народний депутат, експерт у галузі місцевого самоврядування Любомир Зубач, який зараз працює заступником мера Львова з питань містобудування.

Також “Самопоміч” висунула кандидатів на посади:

Червоноградського міського голови — Дмитро Фартушок;

Яворівського міського голови — Ігор Грабовський;

Новояворівського міського голови — Петро Добош;

Івано-Франківського селищного голови Яворівського району — Володимир Драбчук;

Кам’янка-Бузького міського голови — Оксана Шваюк.

Загалом партійна конференція затвердила кандидатів у депутати до 42 місцевих рад Львівщини.

Місцеві вибори у новому форматі у Львівській ОТГ відбудуться 25 жовтня.

Share.