росія анонсувала нові “нещадні” удари по Україні

Pinterest LinkedIn Tumblr +
Оперативні новини у нашому каналі в Телеграмі!

Міноборони рф анонсує нові удари по підприємствах ОПК України та по “місцях перебування іноземних найманців”.

У міністерстві звинуватили Україну в ударі “тактичної ракети “Точка-У” з касетним боєприпасом” по Донецьку. При цьому в Міноборони Україні заявляли, що ракета, яка вдарила по Донецьку 14 березня вранці, однозначно є російською.

“У відповідь на ці дії Збройні Сили російської федерації вживуть оперативних заходів щодо виведення з ладу підприємств оборонно-промислового комплексу України, які здійснюють виробництво, ремонт та відновлення озброєнь, які націоналісти використовують для скоєння військових злочинів.

Закликаємо громадян України, які працюють на цих підприємствах, а також мешканців прилеглих житлових будинків, залишити потенційно небезпечні зони”.

У Міноборони рф також заявили, що нещадно завдаватимуть ударів по місцях розташування нібито іноземних найманців.

“Усі місця перебування іноземних найманців в Україні нам відомі. По них і надалі будуть завдаватися точкові удари, подібні до знищення 13 березня навчальних центрів у населеному пункті Старичі та на військовому полігоні Яворівський… Жодної пощади найманцям не буде, де б на території України вони не перебували”, – заявили в міністерстві.

Там також похвалилися, що у понеділок внаслідок удару рф було виведено з ладу вузли зв’язку, ретрансляції та комутації у населених пунктах Федорівка, Винарівка, Антопіль. Крім того, заявили, що на території заводу “Антонов” поблизу Києва знищено великий склад боєприпасів до реактивних систем залпового вогню, з майданчиків якого нібито вівся вогонь по підрозділах російських військ.

Share.