Понеділок, 23 Грудня

«Онур» виграв аукціон на реконструкцію площі Двірцевої у Львові

Оперативні новини у нашому каналі в Telegram!

У середу, 26 вересня, відбувся аукціон з вибору компанії, що виконуватиме роботи з реконструкції площі Двірцевої у Львові. Найнижчу ціну запропонувало ТзОВ «Онур Конструкціон Інтернешнл», яке перемогло на аукціоні, пише Zaxid.net.

За інформацією у системі ProZorro, участь у торгах взяли дві компанії: ТзОВ «Онур Конструкціон Інтернешнл» з пропозицією виконати роботи за 165,5 млн грн та ПрАТ «Львівське спеціалізоване будівельно-монтажне управління №1» з ціновою пропозицією у 166,9 млн грн. Під час аукціону жоден з учасників не понижував свою початкову ставку.

Відтак на аукціоні перемогло ТзОВ «Онур Конструкціон Інтернешнл». Після цього ЛКП «Львівавтодор» має укласти договір з компанією на проведення реконструкції площі Двірцевої.

Торги на реконструкцію площі Двірцевої ЛКП «Львівавтодор» оголошував двічі. На перший тендер подались ті самі компанії (ТзОВ «Онур Конструкціон Інтернешнл» та ПрАТ «Львівське спеціалізоване будівельно-монтажне управління №1»), однак документи подані ПрАТ «Львівське спеціалізоване будівельно-монтажне управління №1» не відповідали конкурсним вимогам, тому цю пропозицію відхилили та скасували тендер.

Як зміниться Двірцева площа?

Розділять смуги громадського і приватного транспорту. «У час пік на площі припарковані автомобілі не дають змогу проїхати ані автобусам, ані маршруткам. Права сторона, яка веде до автостанції буле виділена для двостороннього руху громадського транспорту. Ліва сторона – для таксі і транспорту приватного», – пояснив головний архітектор міста Юліан Чаплінський.

Платний паркінг. За його словами, Укрзалізниця зараз має понад 1,5 га території для використання паркінгу. Тут можуть стояти понад 400 автівок. «Приватний транспорт зможе сюди заїжджати, аби уникнути того хаосу із автомобілів, які паркуються на площі і крадуть простір у громадськості. В аеропорту, наприклад, упродовж перших 15-ти хвилин авто стоїть безкоштовно, далі – платить. Так само повинно бути і тут», – додав Юліан Чаплінський.

Розширене трамвайне кільце. Воно буде збільшене та у формі еліпсоїда. Окрім того, на території поблизу збільшать кількість місць для зупинок та відстою трамваїв.

Трамвайні зупинки. Їх перенесуть ближче до фасаду будівлі, аби люди з валізами могли легше і швидше добиралися до входу на вокзал.

Платформи для автобусів. Їх згрупують із трамвайними зупинками. Для заїзду автобусів передбачать спеціальні «паси». Окрім того, кількість приміського транспорту на автостанції біля вокзалу планують зменшити.

Окремий заїзд для таксі ближче до вокзалу. «У всіх цивілізованих країнах місця для посадки і висадки є відокремлені», – прокоментував головний архітектор Львова.

Інформаційний пункт. Тут туристи зможуть знайти необхідну інформацію про місто, різноманітні локації, заклади харчування, розклад руху громадського транспорту тощо.

Загалом бруківкою покриють значну частину площі, а за словами головного архітектора міста Юліана Чаплінського, там з’явиться нове покриття, що зробить її комфортнішою для людей на візках, і тих, хто котить валізи.

Відповідно до проекту, фонтан на Двірцевій площі буде перенесено, а сам він матиме вигляд струмочку. Він проектувався з урахуванням європейського досвіду та проблем фонтану на площі Митній.

Площа Двірцева

Площа Двірцева варіант 1

Площа Двірцева варіант 2