Понеділок, 11 Грудня

Переваги та недоліки криптокредитування

Оперативні новини у нашому каналі в Telegram!

Криптопозика – це оптимальний варіант для швидкої підтримки капіталу або пасивного заробітку, в залежності від того, ким ви виступаєте в цих відносинах. Криптовалюта в кредит сьогодні пропонується великими та ліквідними криптобіржами, що дає змогу вивести на новий рівень операції в різноманітних торгових стратегіях.

Які нові можливості та переваги надають криптозайми?

До ключових переваг можна віднести наступні особливості:

  • Доступність для всіх.

Криптокредити відкривають можливість отримання позики для тих, хто не має доступу до традиційних банківських послуг або реалізує торгову стратегію, яку необхідно терміново підтримати додатковим капіталом.

  • Анонімність.

Криптобіржи дозволяють користувачам отримувати позики анонімно, без потреби відкривати банківський рахунок або розголошувати особисту інформацію. Головна умова – забезпечення при необхідності.

  • Можливість використовувати криптовалюту як заставу.

Позичальники можуть використовувати свої криптовалютні активи як заставу, щоб отримати позику, без продажу власних монет. Якщо ви хочете видавати крипто-кредит, то достатньо буде заморозити частину криптовалюти, яку ви бажаєте надати у користування під відсотки.

  • Швидкість та доступність.

Процес отримання криптопозики швидкий порівняно з традиційними кредитами, оскільки він не вимагає складних банківських процедур. Достатньо розглянути умови, які пропонує біржа криптовалют в Україні саме для такої співпраці, та обрати підходящий варіант конкретно для себе.

Ризики криптокредитування

Процес отримання в кредит криптовалюти передбачає актуальні для крипторинку ризики. Основні з них:

  • Волатильність ринку. Курси криптовалют дуже нестабільні, і це може суттєво впливати на вартість застави та заборгованість позичальника.
  • Ризик втрати криптовалюти. Якщо позичальник не повертає позику або не сплачує відсотки, заставлена під кредит криптовалюта може бути конфіскована платформою для покриття власних ризиків.
  • Відсоткові ставки. Вартість криптокредиту може бути вищою, ніж вартість традиційних кредитів, оскільки вона може відображати вищий ризик та волатильність ринку. Проте разом з цим зникає необхідність підтверджувати власні доходи та проходити всі класичні банківські процедури.

Перед укладенням угоди про крипто-займ користувачі повинні ретельно оцінити ризики та вигоди, звернути увагу на деталі угоди, провести дослідження щодо платформи та впевнитися, що вони розуміють, як все працює. Також бажано мати стратегію управління ризиками та не використовувати криптокредитування у якості засобу для отримання основного доходу без управління ризиками.