Неділя, 24 Листопада

Декоративні статуетки — маленький шедевр, що дивує

Стильний аксесуар для інтер’єру, талісман на удачу, атрибут професійної належності чи просто приваблива річ, яка викликає приємні емоції, — усе це про вишукані декоративні статуетки. Їх різноманіття дає можливість підібрати виріб, що найкраще пасуватиме до стилістичного оформлення приміщення і відповідатиме смаку власника. А унікальний задум майстра та якісні матеріали роблять статуетки й фігурки доречним подарунком на святкування.

Різновиди декоративних фігурок і статуеток

Головна цінність статуетки — відображення внутрішнього світу власника й нагадування про пам’ятну дату. Цей невеликий сувенір можна подарувати на день народження, весілля, новосілля, як відзнаку професійних досягнень і з багатьох інших нагод.

Магазини подарунків пропонують статуетки купити кількох основних видів — люди, тварини, плоди, міфічні персонажі, набори фігурок, які утворюють певний сюжет, статуетки-тримачі, що мають практичне значення.

Розрізняють тематичні статуетки залежно від сфери діяльності людини. До прикладу, працівникам юридичної галузі пасує Феміда статуетка для робочого столу, діячам мистецтва — фігурка балерини, перо, мікрофон або музичний інструмент у скульптурному виконанні.

Статуетка стане гідним і бажаним подарунком, якщо відповідає вподобанням обдаровуваного, зокрема:

  • мандрівники оцінять фігурки тварин і вироби етнічної тематики;
  • людині з філософським складом розуму можна вибрати в подарунок бюст улюбленого мислителя;
  • для романтиків є статуетки янголів, голубів, закоханих пар тощо;
  • історикам та всім поціновувачам української культури підійде статуетка Козак або набір такої тематики.

Попит також мають культурні й релігійні символи різних народів — християнські, буддійські, індуїстські тощо.

Параметри вибору статуетки на подарунок

Подарункові статуетки — безпрограшний сувенір, якщо ви добре знаєте вподобання їхнього майбутнього власника. Під час вибору такого елемента декору слід врахувати стиль оформлення помешкання, яке він прикрашатиме. Крім того, важливими є тип фігурки, розмір і матеріал виготовлення.

Порцелянові статуетки мають витончений вигляд, металеві — лаконічний, а дерев’яні чи мармурові — природний. Матеріалом для такого декору можуть бути також скло, бронза, мармур, полістоун. Ексклюзивні й колекційні моделі статуеток виготовляють вручну і прикрашають позолотою, срібним напиленням або коштовним камінням.

Статуетки мають певний символізм, який допоможе з вибором такого подарунка, якщо вам не відомі смаки обдаровуваного. На удачу дарують скульптуру слона, кота чи півня, для зміцнення здоров’я — черепаху, а як оберіг для будинку — малахітову ящірку. Амбітній людині, для якої важливі професійні досягнення, можна купити фігурку в русі, що зображує балерину, коня, літальний апарат або транспортний засіб.

Місто, де в Україні представлено найбільший вибір подарункової сувенірної продукції, — Київ, тому покупцям з інших міст зручніше замовити статуетки й різні цікаві презенти до свят в інтернет-магазинах з доставкою. Зокрема, у https://fama.ua/uk/podarki/statuetky ви легко підберете унікальну та якісну річ, дарувати й одержати яку — справжнє задоволення.