Понеділок, 20 Січня

Німецька компанія Rheinmetall завершує навчання українців для роботи на новому заводі в Україні

Оперативні новини у нашому каналі в Telegram!

На заводі, який німецька збройова компанія Rheinmetall незабаром відкриє в Україні, працюватимуть громадяни України, які наразі проходять навчання в Німеччині. Про це повідомляє Welt з посиланням на керівника компанії Арміна Паппергера.

“Для роботи будуть використані українці, які зараз ще проходять навчання в Німеччині”, – повідомив Паппергер.

За його словами, завод в Україні буде запущено в експлуатацію вже незабаром.

“Ми хочемо почати працювати після літніх канікул”, – сказав керівник компанії.

Зазначається, що у війні проти росії українці роблять ставку на бойові машини піхоти Marder, основні бойові танки Leopard, самохідні гаубиці та військові вантажівки, у виробництві яких брав участь Rheinmetall. Зенітна система Gepard, яку також використовують українці, була розроблена дочірньою компанією Rheinmetall у 60-х роках.

Відповідно, важливо дотримуватися максимально коротких відстаней до об’єктів ремонту та обслуговування. Rheinmetall хоче відкрити ремонтні центри в Україні, щоб танки та інша військова техніка могли бути приведені в форму на місці.

Раніше голова правління німецької компанії Rheinmetall Армін Паппергер повідомив, що танковий завод, який вони запускають спільно з «Укроборонпромом», працюватиме на заході України. 

Згодом Армін Паппергер прокоментував заяви представниці МЗС росії Марії Захарової, яка назвала майбутній завод концерну в Україні «законною ціллю». Вона заявила, що завод Rheinmetall із виробництва бронетехніки в Україні, якщо буде побудований, «буде законною ціллю для російських військових».

Попри такі заяви, гендиректор концерну заявив, що від планів створення заводу в Україні не відмовляється, а також планує захистити його від атак за допомогою систем протиповітряної оборони власного виробництва [концерн виробляє системи ППО Skynex].

«Для нас у Rheinmetall ключовим завданням є підтримка наших українських партнерів у боротьбі за свободу й демократію і якнайшвидше задоволення їхніх нагальних потреб», – додав Паппергер.