П’ятниця, 19 Серпня

Наступний етап реконструкції вулиці Шевченка: бруківка з асфальтом і нова автостанція

Pinterest LinkedIn Tumblr +
Оперативні новини у нашому каналі в Телеграмі!

8 липня розпочався другий етап ремонту вулиці Шевченка — на відрізку від церкви св. Анни до вулиці Я. Мудрого.

Вулиця Шевченка є однією з семи магістральних вулиць Львова, які сполучають об’їзну дорогу з центром міста. Ця вулиця є одним з двох шляхів в центр міста для мешканців Левандівки, Рясного та північно-західних районів області незалежно чи ви їдете в громадському транспорті, в авто, велосипедом чи йдете пішки.

Реконструкцію вулиці Шевченка розпочали в січні цього року, проектом передбачено заміну всіх інженерних мереж, а також концептуальна зміна дорожньої частини.

Вулиця Шевченка, не зважаючи на свою функцію магістралі, має найвужче місце шириною 18 метрів між будинками, тому дебати щодо кількості смуг і правильності їх призначень відбувалися більше чотирьох років. І більше року витратили на те, щоб фіналізувати концепцію дорожньої частини та розробити ескіз вулиці, який став основою для розробки проектної документації. Але проектна організація внесла деякі зміни в ескіз.

Одна з найбільш дискусійних тем у Львові є тип покриття дороги. Бруківка чи асфальт? На вулиці Шевченка буде комбінація цих матеріалів: колія буде в мозаїці та бруківці, слоти для паркування – в грубій бруківці, а автомобільні смуги та велоінфраструктура – в асфальті.

Зараз активні роботи тривають на ділянці, де облаштовується квазікільце на вулицях Шевченка – Левандівська – Залізнична та розпочався демонтаж трамвайної колії на ділянці від церкви Анни до вул. Ярослава Мудрого.

І ще до кінця 2020 року планують розпочати третій етап реконструкції вулиці Шевченка на ділянці від вулиці Пстрака до Залізничної.

Нова автостанція?

Біля квазікільця будувалась автомийка на доволі просторій площі, однак виявилось, що вона будується не зовсім законно, тому що ділянка вже не перебуває в оренді і виконавчий комітет скасував містобудівні умови.

Виконавчий комітет прийняв рішення зробити тут якийсь громадський простір, але потім дійшли висновку, що тут є надзвичайно цікаве місце з точки зору розташування автостанції. Раніше вона знаходилася біля Янівського цвинтаря, автостанція номер 4.

У мерії вважають, що це саме те місце, де вона може бути облаштованою, адже тут набагато якісніше можна реорганізувати простір і безпосередньо без різних переходів перейти по хіднику до зупинки громадського транспорту і вже вибрати необхідний маршрут. Тому зараз розглядається варіант розташування автостанції саме на цьому місці, де постала б автостанція номер 4.

Детальніше оглянути реконструкцію вулиці Шевченка, на ділянці від церкви Анни до вулиці Ярослава Мудрого та об’єкт квазікільце на відео нижче.

За трішки більше, ніж місяць часу маємо гарний результат та темп робіт.

Share.