На стадіоні Львівського державного університету фізичної культури, що на вулиці Черемшини, проклали бігові доріжки олімпійського зразка. Реконструкція стадіону сприятиме проведенню на території Львівщини міжнародних легкоатлетичних змагань.
Як інформують в управління капітального будівництва Львівської обласної державної адміністрації, завершили роботи з добудови найсучасніших бігових доріжок та секторів, а також виконали благоустрій прилеглої території.
Загальна кошторисна вартість проєкту – становить понад 13 мільйонів гривень. Роботи з облаштування бігових доріжок розпочали ще у 2018 році.
“Облаштування доріжок – один із важливих кроків до реконструкції стадіону та спорткомплексу інституту фізкультури загалом. Реконструкція навчального спорткомплексу “СКІФ” на Черемшини сприятиме розвитку низки пріоритетних на теренах Львівщини видів спорту. Зокрема, бадмінтону, баскетболу, гандболу, легкої атлетики, стрільби з лука, стрільби кульової, фехтування, карате, футболу”, – повідомив заступник голови Львівської обласної державної адміністрації Юрій Холод.
Цього року для об’єкту передбачили 9 мільйонів 149 тисяч гривень. З них – 6 мільйонів фінансовий ресурс ДФРР, 3 мільйони 149 тисяч гривень – кошти обласного бюджету.
“За ці кошти збудували сектори для стрибків, метань ядра та дисків, сектори для бігу, а також встановили покриття бігових доріжок та нанесли розмітку”, – зазначив т.в.о. керівника управління капітального будівництва Львівської обласної державної адміністрації Павло Терех.
Землю під стадіон для польського гімнастичного товариства «Сокіл» (пол. Sokół) міська влада виділила в 1895 році. Спортивний комплекс споруджено під Личаківським парком у 1897 році — футбольне поле стандартних розмірів із біговими доріжками довкола та трибунами для глядачів, критий кінний манеж, зали для занять гімнастикою та фехтуванням. Автори проєкту; Іван Левинський та Е. Ковач. Трибуни були розраховані на 30000 глядачів. У 1898 році за проєктом Івана Левинського збудовано службове приміщення в закопанському стилі. На той час це був найкращий спортивний об’єкт Львова та один з найкращих — в Австро-Угорщині. У 1910—1930-х роках на стадіоні проводили футбольні матчі, «гіпічні вправи», різноманітні спортивні змагання та з’їзди польського «Сокола». Стадіон був знаний як «боїско „Сокола-Мацєжа“ при вулиці Центнерівській». Це була домашня арена футбольних команд «Лехія» (Львів) і «Drugi Sokół» (пол. Другий Сокіл).
Перед чемпіонатом Європи з футболу 2012 стадіон реконструювали, він мав бути однією з тренувальних баз турніру. Місткість стадіону становить 3742 місця.