На маршруті №29 «Львів-Винники» курсуватимуть великі автобуси

Pinterest LinkedIn Tumblr +
Оперативні новини у нашому каналі в Телеграмі!

За словами заступника директора департаменту житлового господарства та інфраструктури ЛМР Андрія Білого, з понеділка, 26 листопада, маршруті №29, який сполучає залізничний вокзал Львова й Винники, курсуватимуть великі автобуси.

Про це повідомили у вівторок, 20 листопада, в прес-службі Львівської міськради.

Заступник директора департаменту житлового господарства та інфраструктури Львівської міськради Андрій Білий розповів: «Коли ми говорили про важливість закупівлі 150 додаткових автобусів для Львова, то найперше мова йшла про необхідність їх закупівлі для залучення в роботу на проблемних напрямках. Це мікрорайони Львова, у яких не курсує електротранспорт. Сюди відносяться мікрорайон Рясне, Винники, Брюховичі й Рудне. Зараз у нас з’являється ресурс для того, щоб підсилювати ці напрямки».

«Зокрема, великі автобуси вже курсують на маршруті №49а, у мікрорайон Рясне, великі автобуси курсують на маршруті №5а у Винниках. З понеділка великими автобусами буде підсилено ще й маршрут №29. Також управління транспорту ЛМР працює в робочій групі над рішенням по підсиленню транспорту для Рудного й Брюховичів», – зазначив Андрій Білий.

Натомість, директор АТП-1 Орест Хамула повідомив: «Наше підприємство виграло конкурс на обслуговування маршруту №29. З понеділка, 26 листопада, на цьому маршруті курсуватиме 12 великих, низькопідлогових автобусів. Зараз на маршруті курсує 12 малих автобусів».

Як повідомлялось раніше, 9 жовтня, на маршрут №5А, що курсує з пл. Різні до Винників, виїхали 12-метрові автобуси МАЗ та «Електрон».

Загалом на маршруті №6А курсуватимуть шість автобусів, з них п’ять – МАЗи та «Електрони».

© facebook.com/lychakiv.online

У вівторок, 20 листопада, Львівське комунальне АТП №1 отримало першу партію придбаних цьогоріч автобусів «Електрон».

Як повідомив директор ЛК АТП №1 Орест Хамула, СП «Електронтранс» передало підприємству перші п’ять автобусів «Електрон», які вже прибули на територію автопарку. Автобуси «Електрон» довжиною 12 метрів вміщують понад 100 пасажирів і повністю пристосовані для перевезення маломобільних – людей з інвалідністю, батьків з дитячими візками. Крім того, станом на сьогодні АТП №1 отримало вже 78 автобусів МАЗ, а до кінця тижня постачальник планує передати ще десять.

Нагадаємо, АТП №1 підписало угоду з АБ «Укргазбанк» на придбання автобусів на умовах фінансового лізингу. До кінця року підприємство планує отримати 150 дванадцятиметрових автобусів: 100 автобусів у Мінського автобусного заводу та 50 у СП «Електронтранс». Вартість одного автобуса МАЗ з розмитненням становить 122 тис. євро, «Електрон» – 147 тис. євро.

Share.