Приватизувати державну та комунальну нерухомість можна виключно через систему онлайн-аукціонів «Прозорро.Продажі». Приватизація дає об’єктам, які не використовуються, друге життя, а підприємцям — приміщення під бізнес.
У місті Червоноград Львівської області на вулиці Парковій, 4а, виставили на приватизацію підвальні приміщення у двоповерховій будівлі центру зайнятості.
Загальна площа — понад 150 квадратних метрів. Вхід окремий, з двору. Є електрика, вода та каналізація. Технічний стан задовільний.
Державний об’єкт нині винаймають:
- під кафе (більш ніж 54 кв. м),
- для продажу продовольчих (майже 91 кв. м)
- для продажу непродовольчих товарів (12 кв. м) без алкоголю і тютюнових виробів.
Договір оренди чинний для нового власника нерухомості на час дії воєнного стану та протягом чотирьох місяців з дати його завершення.
Стартова вартість лоту — майже 55 тисяч гривень. Охочі позмагатися за об’єкт можуть подавати цінові пропозиції до 18 липня, онлайн-аукціон через систему «Прозорро.Продажі» відбудеться 19 липня.
Приватизація через «Прозорро.Продажі» — спосіб поповнити місцевий та державний бюджети
Приватизація державного майна через електронну торгову систему «Прозорро.Продажі» допомагає наповнювати держбюджет під час війни. Якщо йдеться про кошти від приватизації комунальної власності, то вони надходять до місцевих бюджетів.
З моменту відновлення аукціонів, вересня 2022 року, Фонд держмайна України залучив від продажу об’єктів малої приватизації понад 5,7 млрд грн.
Цю статтю створено завдяки підтримці американського та британського народів через Агентство США з міжнародного розвитку (USAID) та Управління закордонних справ, Співдружності та розвитку (UKaid). Погляди та думки авторів, висловлені у цих публікаціях, не обов’язково відображають погляди USAID, уряду США, UKaid або уряду Сполученого Королівства.