На 7 львівських вулицях облаштують смуги для руху громадського транспорту

Pinterest LinkedIn Tumblr +
Оперативні новини у нашому каналі в Телеграмі!

На семи вулицях Львова виділять смуги для руху громадського транспорту. Таке рішення у середу, 21 листопада, прийняла міська комісія з безпеки дорожнього руху.

Смуги для руху громадського транспорту створять на вул. Пасічній (в обох напрямках на ділянці від вул. Китайської до вул. Таджицької)

вул. Любінській та Окружній (на Любінській на ділянці від моста і до Окружної, а також вздовж всієї Окружної в обох напрямках) та на вул. Кульпарківській (від вул. Володимира Великого до Героїв УПА і від вул. Антоновича до вул. Володимира Великого у зворотному напрямку).

.

вул. Городоцькій (зі сторони приміського вокзалу на ділянці від вул. Чернівецької до вул. Народної),

просп. Чорновола (на ділянках від вул. Детька до вул. Липинського у напрямку від центру і від вул. Липинського до вул. Куліша у напрямку центру),

вул. Хмельницького (в обох напрямках від вул. Липинського до вул. Грінченка),

вул. Стрийській (в обох напрямках від вул. Героїв Майдану до вул. Вернадського),

На усіх цих ділянках крайню праву смугу виділять для руху громадського транспорту. У такий спосіб у міськраді вирішили надавати перевагу у русі не приватному, а громадському транспорту.

«Затори створюють не автобуси, а автомобілі. Тому саме автомобілі і мають стояти у цих заторах, а не громадський транспорт, який перевозить набагато більше людей», – сказав під час засідання комісії заступник директора департаменту житлового господарства та інфраструктури ЛМР Андрій Білий, якого і підтримала комісія.

Наразі ці смуги позначать спеціальними дорожніми знаками та, за потреби, розміткою, а згодом на деяких з них встановлять делініатори. Однак те, які це будуть делініатори і де саме їх встановлять, вирішуватимуть пізніше, зважаючи також на міський бюджет на 2019 рік.

Міська комісія також обмежила рух великогабаритного транспорту через міст на вул. Кульпарківській, який потребує ремонту. За рішенням комісії, на цей міст можуть заїжджати лише вантажівки вагою до 15 тонн. Оскільки через цей міст також проходитиме смуга громадського транспорту, саме на мосту тролейбуси та автобуси повинні будуть перелаштуватися з правої смуги у лівий. Нововведення діятиме до того часу, поки не проведуть капітального ремонту цього моста.

Наразі смуги для руху громадського транспорту є на проспект Свободи, біля Привокзального ринку на вул. Городоцькій, на вул. Січових Стрільців, вул. Шота Руставелі та вул. Мечникова.

Share.