Мін’юст пропонує подарункові сертифікати на послуги платних камер в українських СІЗО

Pinterest LinkedIn Tumblr +
Оперативні новини у нашому каналі в Телеграмі!

Відсьогодні Міністерство юстиції пропонує подарункові сертифікати на користування платними камерами в українських слідчих ізоляторах.

Про це повідомив очільник Мін’юсту Денис Малюська у Фейсбуці, інформує ZAXID.NET.

«Вас запросили на день народження чиновника, судді або політика? Може, навпаки, забули запросити? Усе ще роздумуєте над подарунком? Ми знаємо вихід! Відсьогодні Мін’юст пропонує нову послугу – ми пропонуємо подарункові сертифікати на користування послугами платних камер у українських слідчих ізоляторах! Подаруйте знайомому подарунковий сертифікат, і, якщо його візьмуть під варту, він зможе потрапити у камеру з поліпшеними умовами утримання», – йдеться у повідомленні.

Малюска пояснив, що якщо людину, у якої буде подарунковий сертифікат, візьмуть під варту, вона зможе потрапити у камеру з поліпшеними умовами утримання в СІЗО Києва, Львова, Чернігова, Чернівців, Хмельницького, Вінниці, Харкова, Житомира, Івано-Франківська, Дніпра та інших міст.

Діє сертифікат лише 6 місяців після придбання. Якщо протягом вказаного строку власник сертифікату не буде взятий під варту та не потрапить у СІЗО, кошти зарахуються як благодійна допомога відповідному слідчому ізолятору

За його словами, придбати сертифікат можна за таким алгоритмом:

  • перейдіть за посиланням;
  • оберіть слідчий ізолятор;
  • оберіть кількість днів ув’язнення (у днях, тижнях або місяцях) та вартість;
  • сплатіть послугу;
  • роздрукуйте сертифікат та квитанцію, які надійдуть на електронну пошту.

Ціни на сертифікати в різних містах суттєво відрізняються. Для прикладу, в платній камері львівського СІЗО можна провести місяць всього за 4 тис. грн за місяць. Тоді як в київському СІЗО така послуга коштуватиме 12 тис. грн за місяць.

Міністр юстиції Денис Малюська наголосив, що послуга – не жарт, а всі кошти за придбані сертифікати підуть на покращення стандартів утримання у слідчих ізоляторах.

Share.