Неділя, 8 Вересня

Львівський суддя зняв обвинувачення з бізнесмена у розкраданні коштів на реконструкції військового ліцею у Червонограді

Оперативні новини у нашому каналі в Telegram!

Суддя Галицького районного суду Львова Олег Юрків скасував раніше повідомлену підозру львівському бізнесмену Віталію Ломаковичу. Відповідне рішення суд прийняв учора, 22 липня, інформує LMN.

Віталія Ломаковича, нагадаємо, підозрюють у розкраданні 44 млн грн під час реконструкції військового ліцею у Червонограді.

«Скасувати повідомлення про підозру від 20.03.2024 року, пред’явлену Ломаковичу Віталію Афанасійовичу за ознаками вчинених правопорушень, передбачених ч.3 ст. 27, ч. 5 ст. 191, ч.3 ст. 27, ч. 3 ст.28, ч. 1 ст. 366 КК України, у кримінальному провадженні №42023142400000030 від 29.05.2023 року. Забов’язати прокурора … виключити з Єдиного державного реєстру досудових розслідувань інформацію про повідомлення про підозру від 20 березня 2024 року, пред’явлену Ломаковичу Віталію Афанасійовичу…», – йдеться в тексті ухвали.

Фото: LMN

Нагадаємо, у справі про розкрадання бюджетних коштів на реконструкції військового ліцею у Червонограді підозру отримали семеро осіб – радник міністра фінансів, львівський бізнесмен Віталій Ломакович, його партнер по бізнесу Володимир Баб’як, директор дніпровської будівельної фірми «Укрстройкомплект» Єгор Клименко, бухгалтерка Cвітлана Маліцька та начальник відділу цієї фірми Олег Чубченко, а також полковник академії сухопутних військ Юрій Черевко та начальник військового ліцею в Червонограді Іван Сивоус.

За даними Спеціалізованої прокуратури у сфері оборони Західного регіону, організували схему двоє львів’ян. Для її реалізації вони залучили директора будівельного підприємства, начальника виробничого відділу, бухгалтерку, старшого наукового співробітника факультету військової академії та начальника військового ліцею.

“Розподіливши ролі і функції між учасниками, спільники вносили до офіційних документів сфабриковані дані про обсяги та вартість виконаних будівельних робіт із реконструкції військового містечка на Львівщині. Після цього фірма-підрядник перераховувала субпідрядним організаціям кошти за роботи, які фактично не були виконані. Таким чином учасникам бюджетної афери вдалось заволодіти 44 млн грн бюджетних коштів”, – повідомили в спецпрокуратурі.