П’ятниця, 30 Вересня

Львівський ліцей – перший у рейтингу українських шкіл за підсумками ЗНО

Pinterest LinkedIn Tumblr +
Оперативні новини у нашому каналі в Телеграмі!

До рейтингу 200 найкращих увійшло 15 львівських шкіл, пише Львівська газета

Львівський фізико-математичний ліцей став найкращим серед шкіл в Україні за підсумками ЗНО. Друге місце за природничо-науковий ліцей №145 Печерського р-ну м. Києва, третє – за київським ліцеєм “Інтелект”.

Рейтинг Топ-200 найкращих шкіл України 2018 року склав сайт Освіта.ua на основі результатів ЗНО

Десятка найкращих виглядає так:

До 50 найкращих шкіл увійшла також Львівська академічна гімназія при Національному університеті “Львівська політехніка”, яка опинилась на 20 місці. Класична гімназія при Львівському національному університеті імені Івана Франка – на 51 місці. Гімназія «Євшан» – на 70 місці, гімназія «Престиж» – на 79, школа «Ерудит» – на 91, НВК ім. В. Симоненка – на 96, Львівська лінгвістична гімназія – на 109, Львівська українська приватна гімназія – на 119, НВК «Школа І ст. – гімназія “Гроно”» – на 124, спеціалізована школа №37 – на 133 місце, Львівський НВК «Школа І ступеня – гімназія» – на 145, Львівська спецшкола №81 ім. П. Сагайдачного – на 151, Львівська спецшкола №2 – на 156 та Львівська спецшкола №8 – на 158.

До речі, лідер таблиці – Львівський фізико-математичний ліцей – здобуває статус найкращого вже другий рік поспіль.

За інформацією порталу вихідними даними для укладання рейтингу загальноосвітніх навчальних закладів були використані результати зовнішнього незалежного оцінювання, отримані випускниками шкіл у 2018 році.

Школи у таблиці ранжовані за рейтинговим балом, який розрахований на підставі середнього значення балів зовнішнього незалежного оцінювання отриманих учасниками тестування з усіх предметів ЗНО та з урахуванням загальної кількості складених тестів випускниками кожної школи. Детальніше про алгоритм розрахунку рейтингового бала дивіться за посиланням.

Share.