Середа, 24 Квітня

Львівський електротранспорт заговорить голосом відомої української співачки

Оперативні новини у нашому каналі в Telegram!

Відома львівська співачка Ліля Ваврін озвучить аудіосупровід у львівських трамваях та тролейбусах міста Лева.

Про це повідомляє 032.ua з посиланням на прес-службу міськради Львова.

За словами начальника відділу зв’язків із громадськістю “Львівелектротрансу” Івана Бондара, відтепер гасла та повідомлення в електротранспорті нашого міста буде озвучувати відома співачка Лілія Ваврін.

“Ми хочемо, щоб люди, які їдуть зранку на роботу, мали гарний настрій та частіше усміхалися, а також не забували бути взаємоввічливими. Для нас важливо, щоб гасла та повідомлення з якими ми звертаємося до людей, не були сухими і несли у собі не лише змістовне, а й емоційне наповнення”, – зазначив Бондар.

Водночас, сама співачка зазначила, без вагань погодилась на пропозицію озвучити аудіосупровід в електротранспорті Львова.

“Пропозиція озвучити аудіосупровід у львівських трамваях та тролейбусах надійшла несподівано, та я без вагань погодилась, оскільки ідея видалася мені цікавою. Іноді серйозна інформація, подана з гумором, сприймається набагато краще, тому якщо завдяки мені хоча б одна людина усміхнеться і буде мати гарний настрій, я буду щаслива”, – сказала Ваврін.

Нагадаємо, що 18-го липня, в одному з львівських трамваїв встановили термінал для оплати проїзду за допомогою банківської картки.