П’ятниця, 19 Серпня

Львів’ян закликають долучитись до акцій на підтримку Олега Сенцова

Pinterest LinkedIn Tumblr +
Оперативні новини у нашому каналі в Телеграмі!

Глобальну акцію #SaveOlegSentsov влаштовують волонтери Євромайдан SOS. Також завтра, 24 травня, у Львові, о 14:00 відбудеться студентська хода на підтримку Олега Сенцова, інформує Tvoemisto.tv.

Спільнота Євромайдан SOS на своїй сторінці у Facebook оголосила про пошук волонтерів та координаторів глобальної акції #SaveOlegSentsov. Вона відбудеться у різних містах по всьому світу.

Осіб, котрі бажають допомогти, закликають заповнити форму за посиланням чи написати на пошту [email protected].

Окрім того, завтра, 24 травня, у Львові, о 14:00 відбудеться хода на підтримку Олега Сенцова. Її маршрут пролягатиме від будівлі міської ради на площі Ринок, 1 до консульства Російської Федерації на вул. Левицького, 95. За словами організатора акції Олександра Николяка, її мета – показати беззаконня та рабовласницький режим, який має місце у ХХІ столітті у Росії.

Довідка. Олег Сенцов – український режисер та письменник, що з 10 травня 2014 року є ув’язненим в Росії за начебто наміри здійсніти терористичну акцію у Криму. 14 травня 2018 року Олег Сенцов оголосив голодування, єдиною умовою завершення якого є звільнення усіх українських політв’язнів у РФ.

Share.