П’ятниця, 24 Вересня

Львів має намір купувати трамваї в Німеччині

Pinterest LinkedIn Tumblr +

Львів має намір наступного року здійснити закупівлю вживаних трамваїв у Німеччині, розповів журналістам міський голова Львова Андрій Садовий.

«Трамваї будемо брати не нові, а вживані з Німеччини», – сказав міський голова Львова. За його словами, за передбачені у бюджеті розвитку кошти в такий спосіб можна буде купити більше одиниць електротранспорту, бо нові трамваї досить дорогі.

У коментарі Tvoemisto.tv Андрій Садовий зазначив, що у Німеччині активно відбувається модернізація трамвайного парку і можна купити за вигідною ціною трамваї, які ще прослужать 10-15 років. За словами Садового, закупівлю проводитимуть кількома партіями в різних містах.

Водночас депутат Львівської міської ради Валерій Веремчук розповів, що є пропозиції від різних міст щодо купівлі трамваїв, рівно ж які позитивна практика інших міст Східної та Центральної Європи із закупівлі вживаного, але капітально відремонтованого електротранспорту. За словами Веремчука, закладено кошти у статутний фонд «Львівелектротрансу» на закупівлю трамваїв , відтак проводитиметься пошук найкращих варіантів закупівлі, ймовірно, із залученням європейських програм.

Нагадаємо, раніше міський голова Львова озвучував плани про закупівлю у 2018 році 100 великогабаритних автобусів, 50 трамваїв і близько 40 тролейбусів.

У 2007-08 роках Львів купив 21 вживаний трамвай в німецькому Ерфурті. По 500 тисяч грн за штуку. У 2009 році прокуратура порушила кримінальну справу за фактом привласнення бюджетних коштів в особливо великих розмірах.

Share.