Львів’ян просять допомогти знайти загубленого єнота

Pinterest LinkedIn Tumblr +
Оперативні новини у нашому каналі в Телеграмі!

У Львові оголосили винагороду за загубленого домашнього єнота, який втік під час грози в районі вулиць Тракт Глинянський.

Тварина легко йде на контакт і її неважко буде затримати, пише ZAXID.NET.

У коментарі ZAXID.NET Андрій Гервазюк розповів, що єнот Лялька втік під час прогулянки в четвер. «Позавчора [27 серпня] у нас був сильний грім та злива і він, напевно, злякався і побіг за житлові будинки. Ми думали, що він повернеться, бо вони знають, де живуть і час від часу ходять гуляти, лазять по дахах у сусідів, а потім повертаються. Але його досі нема. Якщо хтось би його побачив, то його можна підгодувати печенням, щоб затримати, а ми би вже швидко приїхали», – розповів власник єнота.

За словами власника, тварина не агресивна, це ручний єнот, який виріс вдома. Він вакциновий і нещодавно проходив огляд у ветеринара. «Він дається гладити, але на руки може не піти – кусатися не буде, але може відмахуватися або спробувати втекти», – уточнив Андрій Гервазюк.

Загублений єнот Лялька є одним із мешканців домашнього зоопарку «Дім єнотів», який облаштували Руслана та Андрій Гервазюки. Усього там мешкають шестеро єнотів. Відвідувачам «Дому єнотів» можна гратися з тваринами та годувати, тут також можна купити єнота та дізнатися про те, як за ним доглядати.

Тих, хто побачить загубленого в єнота, просять одразу затримати тварину і зателефонувати за номером 097 45 72 786.

Share.