П’ятниця, 30 Вересня

«Львівводоканал» запустив мобільний додаток на Android та iOS

Pinterest LinkedIn Tumblr +
Оперативні новини у нашому каналі в Телеграмі!

Тепер оплачувати за послуги водоканалу стало ще зручніше. Як повідомили у «Львівводоканалі», новий мобільний додаток уже доступний на сервісах Google Play‎ та App Store.

Завдяки новому мобільному додатку користувачі зможуть:

  • Сплачувати за послуги водопостачання та водовідведення не виходячи з дому в будь-який час доби через мобільний пристрій.
  • Переглядати та оплачувати рахунки за декількома адресами.
  • Передавати показники лічильників

«Після запровадження он-лайн сервісів у Viber та Telegram близько 7 тисяч користувачів зареєструвалися упродовж тижня. Це дуже гарний результат. Сподіваємося, що із запровадженням мобільного додатку збільшиться кількість споживачів, які відмовляться від традиційного додзвону до операторів кол-центру та скористаються дистанційними способами передачі даних. „Львівводоканал“ прагне, щоб усі наші споживачі були здоровими та залишалися вдома, особливо люди, що перебувають у групах ризику. Якщо ви давно хотіли навчити вашу бабусю чи дідуся оплачувати комуналку онлайн, то зараз найкращий для цього час!», — зазначає Дмитро Ванькович, директор «Львівводоканалу».

Подати показники онлайн можна також за допомогою чат-боту у Вайбері та Телеграмі, а також у Особистому кабінет на Порталі споживачів комунальних послуг.

У «Львівводоканалі» зазначають, що подати показники лічильників води можна з 10 числа по передостанній робочий день кожного місяця. Потрібно вчасно передавати показники лічильників не тільки холодного, а й гарячого водопостачання. Покази лічильника холодної води необхідні для формування платежів за централізоване холодне водопостачання і водовідведення, а покази лічильника гарячої води — для формування платежів за відведення гарячої води. Вчасно та коректно передані показники лічильників дозволять сплачувати лише за фактично спожиті об’єми води.

Share.