Неділя, 24 Листопада

Електронні помічники для занять спортом у Львові

У 2018 році Асоціація спортивних журналістів України визнала Львів найспортивнішим містом країни. У цьому рейтингу оцінювалося, що робиться у місті для розвитку спорту, як проходять змагання та інше. На жаль, останні роки такі рейтинги не публікувались, адже було б цікаво подивитись, як змінилися позиції Львова. У місті відкриваються нові спортивні майданчики, все більше людей виконують пробіжки й спортивні вправи на відкритому повітрі (принаймні, так було до повномасштабної війни). В цілому, львів’яни йдуть за загальною тенденцією захоплення здоровим способом життя. Корисними помічниками на цьому шляху можуть стати сучасні гаджети, спеціально розроблені для занять спортом.

Фітнес-браслет чи смартгодинник?

Зазвичай перед любителем спорту, що обирає електронного асистента для своїх занять, постає питання, який саме гаджет краще відповідатиме його цілям. Адже спортивний функціонал цих двох типів пристроїв часто майже збігається. Більшість фітнес-браслетів вміють вимірювати пульс і попереджати користувача про критичне перевищення нормальної частоти пульсу при фізичних навантаженнях, рахують кількість пройдених кроків та спалених калорій, нагадують про необхідність розім’ятися, якщо користувач засидівся за комп’ютером. Сучасні моделі фітнес-браслетів підтримують кілька десятків режимів тренувань, мають захист від води, а отже, можуть використовуватися для занять плаванням. І при цьому коштують дешевше. Виникає логічне запитання — чи варто витрачати більше на смарт годинник?

По-перше, слід зауважити, що смартгодинник — це пристрій ширшого застосування, ніж фітнес-браслет. Він може мати вбудований динамік і мікрофон, тому, коли йде вхідний дзвінок, не потрібно виймати телефон, а розмовляти безпосередньо через годинник за допомогою гучного зв’язку. Деякі годинники мають слот для сім-карти та можуть працювати як повноцінний телефон. Також варто додати такі особливості конструкції, як підтримка карт пам’яті, вбудований плеєр, сонячна батарея. Це не стосується конкретно занять спортом, але й спортивний функціонал смартгодинників ширше.

Переваги смартгодинників

Смартгодинники частіше мають такі не притаманні фітнес-браслетам функції, як вимірювання тиску та рівня кисню у крові, термометр, датчик ЕКГ. Вони однозначно випереджають фітнес-браслети у можливостях навігації. Гірські й велосипедні походи, трейли, марафони — у таких ситуаціях незамінним помічником стане смартгодинник, який може вести по GPS-треку, відрізняється точним позиціюванням, може відображати на екрані топографічні карти.

Ну і нарешті, варто додати, що фітнес-браслет в офісі виглядає недоречним, тоді як смартгодинник, в залежності від дизайну, може гармонійно поєднуватися з повсякденним одягом. Що б ви не вибрали — смартгодинник чи фітнес-браслет — за допомогою електронного каталогу E-Katalog ви можете підібрати потрібну модель і купити її з доставкою до Львова.