П’ятниця, 9 Грудня

Для тих, хто постійно у русі. Як з допомогою «Сім23» не вибиватися з ритму шаленого дня

Для багатьох з нас похід у супермаркет чи продуктовий магазин – щоденне звичне заняття. Втім, маленька «подорож» серед товарів переважно завершується чергами та довготривалим обслуговуванням. Зекономити трішки часу львів’янам, котрі завжди у русі та скрізь поспішають, може допомогти мережа маркетів «Сім23». Ці сучасні невеликі магазини надають своїм клієнтам максимально комфортні умови для покупок та швидке обслуговування.

«Сім23» облаштовані відповідно до світових традицій convenience store, що у перекладі «зручний магазин».  До речі, цей формат вже дуже давно відомий у світі.  А з 2015 року такі маркети є і у Львові.

Мабуть, вам стало цікаво, чим цей формат відрізняється від звичних мінімаркетів та супермаркетів? Насправді, різниця дуже помітна. Насамперед магазини «Сім23» мають зручне розташування у Львові. Також компактне розміщення товарів та швидке обслуговування дозволяє львів’янину, який постійно у русі, придбати усе необхідне оперативно, без блукань по величезній площі та довжелезних черг.

Проте головна відмінність не в цьому, а в готовій їжі та напоях формату to go, які вже давно є своєрідною «фішкою» мережі.

Кожен покупець може не лише швидко скупитися, але й скуштувати свіжі, хрусткі хот-доги на грилі, випічку, салати, нагетси чи посмакувати свіжозмеленою кавою та солодкими холодними напоями. Між іншим, у «Сім23» облаштовані відкриті модулі гарячих та холодних напоїв з самообслуговуванням, тобто відвідувачі самі обирають та готують собі напої, використовуючи професійне обладнання.

А покупці, яким потрібен дуже швидкий, але у той же час ситний перекус, можуть придбати у магазині свіжі багети чи сандвічі. Їх, до речі, можна розігріти власноруч, адже спеціально для цього у залі розміщені мікрохвильові печі. Особливо актуальною така послуга буде для львівських студентів, які поспішають на пари чи заняття.

На сьогодні у Львові магазини «Сім23» працюють у двох форматах: традиційному та новому. Перші переважно розміщені в спальних районах міста. Це ідеальний варіант для тих, хто хоче швидко та зручно придбати все необхідне просто біля дому, і при цьому ще й скуштувати добру каву чи смачний хот-дог. У таких магазинах мешканці Львова завжди знайдуть оптимальний вибір напоїв, продуктів, бакалії, фруктів та хліба.

Інший формат – новий. Ці маркети переважно розташовані «у натовпі», тобто там, де завжди чимало людей. Таким чином львівський студент чи працівник під час обідньої перерви може забігти у магазин, щоб посмакувати фірмовими хот-догами, гарячою випічкою, картоплею фрі та захопити собі перекус. Або ж випити 100% зернову каву зі свіжим молоком, прохолодну бульбашкову Pepsi на розлив, і головну фішку сезону – ніжний, холодний, свіжий снігонапій «мійСлаш», який, мабуть, багато хто бачив у відомих американських фільмах. А провести такий обід можна за зручною стійкою біля панорамних вікон, спостерігаючи за вуличною метушнею, чи переглядаючи соцмережі через вільний WiFi.

У «Сім23» врахували все, щоб зробити перебування клієнта в магазині комфортним та зосередити його увагу на смачній продукції. Тому в одному закладі ви зможете перекусити, освіжитися, а також купити необхідні продукти додому. Отже, якщо ви зайнятий львів’янин, який цінує свій час та комфорт – вам точно варто завітати до мережі маркетів «Сім23», щоб не вибиватися із ритму шаленого дня.

Магазини «Сім23» працюють щодня традиційно із 7 до 23 години. Більше інформації про ці маркети – тут: sim23.ua.