П’ятниця, 19 Серпня

День міста у Львові відзначили висловленням подяки усім медикам за роботу

Pinterest LinkedIn Tumblr +
Оперативні новини у нашому каналі в Телеграмі!

Сьогодні свій 764-ий день народження святкує місто Львів! Цьогоріч це свято, День міста, він відзначає по-особливому. До входу в Ратушу на конях підійшли Король та Королева і подякували усім медикам за роботу. Слова подяки висловили й мер міста Андрій Садовий та його дружина Катерина. Прапор міста на штандарті біля Ратуші підняв львівський лікар Гнат Герич.

Цього року через карантин День міста не відбувається у традиційному форматі з фестивалями та святкуваннями. Таким чином скульптури усіх фонтанів на площі Ринок одягли у захисні маски з написом «Дякую лікарю» та відповідні медичні халати. Левів біля Ратуші також символічно одягнули у захисні маски й халати.

Фото: Роман Балук / прес-служба ЛМР

Фото: Роман Балук / прес-служба ЛМР

«Львів вітає Короля і Королеву! Кожного року в першу неділю травня ми святкуємо День міста. Але в цьому році в світі пандемія, і День міста ми перенесли. Але закони людські не є писаними для Короля і Королеви. І вони сьогодні приїхали до нас.

Тож дозвольте, Ваші Величності, щоб ми цей день сьогоднішній присвятили нашим лікарям, нашим медичним працівникам, які рятують усіх нас. Сьогодні з нагоди цього дня, ви бачите, — леви в білих халатах і в масках, наші фігури на фонтанах Нептун, Діана також є в масках. З вашого дозволу, Ваша Величносте, ми просимо нашого лікаря Гната Герича підняти прапор міста з нагоди сьогоднішнього дня», — сказав мер Львова Андрій Садовий.

Фото: Роман Балук / прес-служба ЛМР

Фото: Роман Балук / прес-служба ЛМР

Після цього сурмачі виконали традиційну мелодію міста, а хор «Гомін» — Гімн України.

Share.