П’ятниця, 10 Січня

Блогер Олександр Волошин видалив усі пости в соцмережах і виїхав з України

Оперативні новини у нашому каналі в Telegram!

Скандальний блогер та ексчоловік співачки Анни Трінчер Олександр Волошин підтвердив, що втік з України. Він зазначив, що пішов на це нібито вимушено. Про це він  заявив у новому відео, яке вже вийшло на його YouTube-каналі. Його помітили в аеропорту Іспанії.

“Всі і так знають, що я виїхав. Одразу скажу, що поки ця система при нашій владі, я повертатись не планую”, – заявив Волошин.

При цьому він вирішив розповісти, що відбувалося у його житті протягом останніх двох місяців. За словами Волошина, все почалося з побиття його охоронця, невідомі нібито напали на чоловіка, який на нього працює. Після цього Олександр вирішив перевірити, чи не став він об’єктом стеження. І в його автівці нібито знайшли інструменти для прослуховування.

А вже потім, коли рф вдарила по “Охматдиту”, Волошин публічно заявив про так звану необхідність перемовин. На думку блогера, потрібно “домовлятися”. І це, заявив Олександр, після нього казали політики та інші публічні персони. Але хейт полився на нього.

Коли ж Волошин відкрив збір на “Охматдит” та зібрав понад 5 мільйонів гривень, він дізнався, що маленьких пацієнтів перевели до інших медичних установ, а тому вирішив надіслати допомогу “адресно”. Паралельно з цим, стверджує блогер, його почали звинувачувати у тому, що він вкрав ці донати.

За словами блогера, він відчував на собі тиск. А потім він нібито зустрівся з людиною, яка обіцяла “вирішити всі питання” Волошина, але в обмін на просування благодійного фонду, назву якого він розкривати не став. “Питання” не вирішувались, а потім, як заявив Олександр, йому сказали організувати збір, але ніяких умов та деталей він не отримав.

За словами блогера, в перші місяці повномасштабної війни українці об’єдналися, активно волонтерили та “діяли разом у команді”. На його думку, 2022 року, чоловіки йшли захищати державу добровільно, а зараз нібито втратили мотивацію.

“Чому в перші дні повномасштбаного вторгнення більшість хлопців готові були ставати на захист своєї країни. Є багато причин, але одна з них – це правильна інформаційна політика, яку тоді вела наша країна…Як би не звучало, можливо якось неправильно чи некоректно, але набір людей в Збройні сили – це маркетинг. Треба створити попит на бажання у людини йти на захист своєї батьківщини. І в перші дні війни Україна робила для цього все…”, – сказав чоловік.

Після чого заявив, що тепер інформаційна політика змінилася. Каже, що багато публічних людей обговорювали його після внесення у базу “Миротворець”.

“Я не вважаю себе супер волонтером. Я маю ресурс і частину я виділяю на те, що допомагати нашим пацанам. В когось є менший ресурс і він виділяє частину на допомогу. Хтось зараз не допомагає, тому що немає коштів. Це три абсолютно нормальні ситуації. Тільки в цих трьох варіантах не має бути так, щоб людей безпідставно називали ворогами країни”, – сказав він і опублікував відео подяки військових за надану допомогу.

Протягом усього відео блогер демонстрував скріншоти, на яких хизувався “підтримкою” від фанів, а також погрози від хейтерів. Хто саме обіцяв “вирішити” його проблеми, а також як йому вдалося перетнути кордон – він, звісно ж, не розповів.

Втім, наприкінці відео Волошин запевнив, що планує і далі щось робити для допомоги Україні. Також він поскаржився на погрози від військових та заявив, що суспільство не має критикувати ухилянтів й тих, хто втік за кордон або ж потонув у Тисі під час спроб втекти.

“Чому президент, політик і журналіст можуть говорити про переговори, а звичайна людина не може. Чим відрізняються права цих людей? Мені здається нічим. По Конституції України, у кожної людини є право на свободу свого слова. Очевидно, що на моєму прикладі показали всім іншим, хто якимось чином може повести за собою аудиторію про те, що говорити ви не будете. Тому, що з вами станеться все те, що сталося з Волошиним”, – підсумував блогер.

Єдиним активним посиланням на сторінці Волошина є фінансовий звіт, в якому йдеться про благодійність блогера.