П’ятниця, 19 Серпня

«Благаємо вас – залишайтеся вдома». Львівські лікарі інфекційної лікарні звернулись до жителів

Pinterest LinkedIn Tumblr +
Оперативні новини у нашому каналі в Телеграмі!

Лікарі Львівської обласної інфекційної лікарні, які сьогодні борються за життя хворих із COVID-19, звернулися до львів’ян із закликом залишатися вдома й дотримуватися карантинних заходів через загрозу поширення коронавірусу.

За словами заступника головного лікаря медзакладу Ігоря Берника, 18 квітня із лікарні виписали з одужанням від Covid-19 трьох пацієнтів, серед яких один медпрацівник. То ж на лікуванні зараз перебувають десятеро медиків.

Фото: Igor Bernyk

На жаль, за ніч померли двоє пацієнтів – 59-річна жінка і 80-річний чоловік із підтвердженим діагнозом. В обох хворих були двостороння пневмонія і супутні захворювання. Вони були переведені в обласну інфекційну лікарню з інших медзакладів.

Також вночі помер 64-річний пацієнт із підозрою на COVID-19, який мав важкі захворювання дихальної, серцево-судинної систем, ускладнення з боку нирок та інших органів та систем.

У лікарні перебувають 89 хворих, 59 з підтвердженим діагнозом Covid-19. Стан хворих у відділеннях середньої тяжкості, у 15-ти тяжкий. У реанімацію із одного з відділень переведено двоє хворих із Covid-19. Стан пацієнтів важкий.

Share.