Авіакомпанія Ryanair анонсувала ще більше зниження цін на час літніх канікул

Pinterest LinkedIn Tumblr +
Оперативні новини у нашому каналі в Телеграмі!

Найбільший європейський лоукостер RyanAir планує ще більше зниження цін на польоти після завершення карантину. Про це сказав СЕО компанії Майкл О’Лірі, передає Reuters.

За словами Майкла О’Лірі, якщо все буде добре, компанія почне відновлювати польоти вже у червні, але ідеться про невелику частку з них. А от вже у липні-серпні у компанії сподіваються працювати на більшій потужності і готові продавати квитки за 1-10 євро.

«Ціна за квиток у 9,99, 4,99, 1,99 або 0,99 євро — нас це майже не хвилює. Наше критичне завдання у короткостроковій перспективі не в тому, щоб заробити гроші, а в тому, щоб повернути наших пілотів і бортпровідників, а літаки підняти в повітря, — заявив керівник Ryanair Майкл О’Лірі.

Загалом, Ryanair розраховує, що європейські авіакомпанії почнуть відновлювати рейси в обмеженому режимі тільки в червні, а в липні-серпні перевізники запропонують знижки, щоб стимулювати туристів до подорожей.

По-перше, говорить Майкл О’Лірі, після завершення пандемії і виходу з карантину авіаційна галузь відновлюватиметься дуже повільно, тож лоукостер не сподівається на прибуток, а хоче повернути на роботу своїх працівників.

По-друге, додає СЕО, люди тривалий час перебувають у своїх помешканнях і захочуть десь відпочити перед тим, як їхні діти знову підуть до школи, і шукатимуть гарячі пропозиції рейсів. Якщо це буде безпечно, додає Майкл О’Лірі.

У компанії кажуть, що підтримують подальше використання масок та вимірювання температури пасажирам і пілотам, але не погоджуються з ідеєю зменшити наповнюваність літаків.

Великі сподівання у компанії покладають на 2021 рік. Майкл О’лірі зазначає, що ціни на квитки рости не мають, адже очікується, що буде низька ціна на пальне через здешевшання нафти, та невисокі аеропортові збори. Та й люди, додає він, захочуть наздогнати упущені через коронавірус мандрівки.

Share.