П’ятниця, 30 Липня

9 фільмів, які треба пoдивитись восени

Pinterest LinkedIn Tumblr +

Зaрaз тa пoрa, кoли ми гoтyємo чай, зaгoртaємoсь в плeд i дивимoсь фiльми чaстiшe, нiж ми цe рoбили дo цьoгo. Осінь – чyдoвa пoрa, щoб дивитися фільми вдoмa. 9 фільмів з осіннім нaстрoєм, якi вaртo дивитись сaмe цiєї пoри рoкy.

1. Легенди осені

Legends of the Fall, 1994

Фільм про історію сім’ї Ладлоу – стрімка і романтична розповідь про трьох братів, їх батька і молоду жінку, яка змінює життя кожного з них. Дія розгортається на тлі приголомшливо красивої незайманої природи, а операторська робота навіть удостоїлася премії «Оскар». Можна переглядати нескінченно.

2. Розумник Уілл Хантінг

Good Will Hunting, 1997

Уїлл Хантінг – 20-річний хлопець з Бостона, який раз у раз вплутується в неприємні історії. Несподівано він відкриває в собі феноменальні математичні здібності. І коли поліція заарештовує його за чергову бійку, професор математики бере його під свою опіку, але за однієї умови: Уїлл повинен пройти курс психотерапії. Сеанси «перевиховання», що почалися з недовір’я, поступово переростають в дружбу між Уїллом і його наставником.

3. Будинок біля озера

The Lake House, 2006

Прекрасна історія кохання, яке доводить, що навіть час не може розлучити закоханих. Доктор Кейт Форестер покидає свій незвичайний будинок біля озера і переїжджає. Йдучи, Кейт залишає в поштовій скриньці лист, який повинен отримати новий мешканець будинку. У будинок вселяється талановитий архітектор Алекс Уайлер. Він пише відповідь лист Кейт. Але з листів один одного вони з’ясовують, що живуть в абсолютно різний час.

4. Гордість та упередження

Pride and Prejudice, 2005

Сучасна екранізація роману Джейн Остін, давно стала класикою. Фільм критикують багато шанувальників версії, знятої в 1995 році. Але не можна не відзначити прекрасну колірну гамму сучасного фільму і велика кількість розкішних пейзажів Англії кінця XVIII століття. А талановиті актори і красиві костюми нікого не залишать байдужими.

5. Осінь у Нью-Йорку

Autumn in New York, 2000

Осінній Нью-Йорк полонить своєю красою, так і хочеться прогулятися по всипаному листям парку. Саме в парку господар ресторану Уїлл Кін розлучається зі своєю коханою і в ту ж хвилину бачить Шарлотту Філдінг. Увечері він знову зустрічає її у себе в ресторані. Ловелас Уїлл миттєво пускається в нову любовну пригоду. Але незабаром він несподівано дізнається, що його обраниця хвора.

6. Солодкий листопад

Sweet November, 2001

Затягнутий у строгий костюм Нельсон Мосс вічно кудись поспішає і постійно зайнятий. Він не уявляє собі іншого способу життя. Але жива і ексцентрична Сара Дівер вже поспішає йому на допомогу. Якщо у неї вийде, Нельсон стане її новою перемогою в серії виправлених людських доль. Трохи сумний, ліричний фільм з чудовими акторами, яким співпереживаєш від початку і до кінця.

7. Країна садів

Garden State, 2004

Незадоволений життям молодий чоловік повертається додому на похорон матері після десятирічної відсутності. Тут він знайомиться з дівчиною, яка страждає від епілепсії, спілкування з якою надає життєвих сил їм обом.

8. Академія Рашмор

Rushmore, 1998

Старшокласник Макс – майстер на всі руки, він є президентом всіляких клубів: від шахового до фехтувального, є редактором шкільної газети, а також режисером і сценаристом шкільного театрального гуртка. Загалом, досягає успіху в усьому, окрім навчання. Мало було йому проблем з навчанням, так він ще й закохався в овдовілу вчительку молодших класів школи, в яку також закохався його кращий друг – ексцентричний мільйонер.

9. Коли Гаррі зустрів Саллі

When Harry met Sally, 1989

Гаррі і Саллі знайомі з часів створення світу. Вони разом навчалися, приходять один одному на виручку в будь-яких життєвих колотнеч, допомагають у пошуках близької людини. Навіть коли вони втрачають один одного з виду, доля зводить їх знову і знову. Вони кращі друзі вже тисячу років. Але їх дружба постійно перебуває під загрозою. Обох наполегливо мучить питання: чи не слід їм стати більше, ніж друзями?

Share.