Понеділок, 25 Листопада

Як скористатися медичним чат-ботом «Турбота» та контакт-центром НСЗУ?

В Україні після віроломного вторгнення Росії міжнародна платформа Bookimed створила спеціальний чат-бот «Турбота». Його розробили, щоб допомогти людям отримати швидку консультацію лікарів різних профілів. У контактному центрі Національної служби здоров’я України (НСЗУ) у телефонному режимі можна отримати інформацію про режим роботи конкретних медичних закладів та перелік послуг, які вони зараз надають grosi.znaj.ua. Ми докладно розглянемо, як користуватися цими сервісами.

Особливість чат-бота «Турбота»

Міжнародна платформа Bookimed спеціалізується на підборі клінік та організацій лікування. Її персонал має великий досвід у швидкому пошуку медичного закладу потрібного профілю та високопрофесійних фахівців znaj.ua. Створений платформою Bookimed Telegram-бот «Турбота» безкоштовно пропонує такі послуги:

  • Пацієнти можуть отримати швидку консультацію лікарів наступних профілів – неврологія, ендокринологія, офтальмологія, інфекційні захворювання, психологія та ін. Для цього їм потрібно клікнути по кнопці «Потрібна допомога», а у вікні вибрати лікаря потрібного профілю. Потім слід почекати, поки спеціаліст звільниться і вийде на зв’язок.
  • Лікарі мають можливість допомагати людям та безкоштовно консультувати. Щоб запропонувати свою допомогу, необхідно натиснути на кнопку «Допомога (я — лікар)». Після короткої процедури реєстрації залишиться зачекати на звернення пацієнтів.

Наразі на чат-боті «Турбота» вже надають консультації понад 1500 лікарів. Щоб скористатися сервісом, потрібно увійти в Telegram та написати в пошуковому рядку @Doc2rbot.

Як зв’язатися з контакт-центром НСЗУ

Національна служба здоров’я України має інформацію про режим роботи медичних установ у всіх регіонах країни, переліком послуг, що надаються на сьогодні, а також контактними телефонами. Щоб дізнатися цікаву інформацію, потрібно зателефонувати до контакт-центру НЗСУ за коротким номером 16-77.

Онкохворі можуть отримати необхідну інформацію у контакт-центрі НЗСУ. Якщо людина потребує системної хіміотерапії або імунотерапії, а його онкодиспансер не працює, особа може звернутися до будь-якого іншого диспансеру, де зараз приймають пацієнтів. Хворих, які переїхали на захід України, приймають у всіх місцевих онкодиспансерах, їхні адреси, номери телефонів та графіки роботи вказані на сторінці НЗСУ у Facebook. Адресу можна знайти на веб-сайті ресурсу.

Наразі онкологічне співтовариство всього світу активно допомагає українським онкохворим. Допомога надається у двох напрямках: в Україну поставляються всі необхідні ліки та надається лікування хворим, які виїхали до інших країн.