Основні проблеми при навчанні молодших класів: відсутність цікавості у навчанні. Якщо до дитини обрати не правильний підхід, то вона може бути вередлива і взагалі не зосередженою на уроках. Тож при виборі репетитора дуже важливо аби людина яку ви наймаєте, подобалась малечі.
Також під час навчання у дитини можуть з’явитись і інші проблеми, наприклад банальне не розуміння предмета, термінів або логіки виконання. Часто шкільним вчителям не вистачає часу та сил аби пояснити кожній дитині все незрозуміле, або хоча б помітити проблеми дитини в деяких предметах чи темах.
За якими критеріями обирати репетитора
Попит
Окрім звичайного попиту у навчанні учнів. Необхідно звернути увагу на те, чи навчав цей репетитор вже учнів молодших класів. Чи вміє він правильно спілкуватись із дітьми, чи має терпіння аби пояснити тему. Не кожен учень молодших класів може зрозуміти терміни викладача, який спеціалізується на навчанні старшої школи.
Відгуки
Після того як знайшли анкету викладача, прочитайте як інші учні або їх батьки описують методи викладання та ефективність навчання вчителя. Це допоможе вам хоча б приблизно зрозуміти, що з себе представляє цей чи інший репетитор. Та як в цілому вчитель ставиться до своїх обов’язків.
Графік занять
Коли ви обираєте репетитора з’ясуйте у які дні він може проводити заняття, та чи підходить вашій дитині його графік. Адже аби навчання було ефективним, потрібно правильно розпоряджатися часом, та не забувати про відпочинок та веселощі.
Ці критерії можна легко перевіряти на репетиторських платформах. Як приклад Букі. Сайт на якому легко орієнтуватись, приємний інтерфейс та велика різноманітність самих різних репетиторів. Також через велику популярність у багатьох репетиторів є велика кількість коментарів, тож це допоможе вам краще зрозуміти наскільки ефективний спосіб навчання у того чи іншого репетитора. А на інформаційній картці репетитора дуже легко орієнтуватись.
Як оцінювати репетитора
Дивіться на результати та розмовляйте з дитиною. Побудьте присутні на декількох занять та послухайте як вчитель розказує та які терміни використовує. Також поговоріть із самим репетитором та взнайте з чим конкретно у дитини проблеми, щоб потім оцінити наскільки ефективно проходять заняття відштовхуючись від результату.
Окрім цього не варто забувати, що комфорт дитини дуже важливий. Тож після декількох занять поговоріть з дитиною чи подобається їй викладач і, чи не варто його змінити. Адже дитяча психіка дуже крихка і її ментальне здоров’я у ваших руках. Тримайте контроль над тим як проводяться заняття.
Зацікавте дитину навчатись та дбайте про комфорт
Майбутнє вашої малечі на цей час залежить повністю від вас. Тож варто зацікавити у навчанні за малого віку та підтримувати інтерес і у більш дорослому віці. У майбутньому це допоможе учневі легше навчатись. А також не забувайте про комфорт дитині. Не навалюйте на дитину занадто багато репетиторів, кружків тощо. Здоровий відпочинок запорука хорошого навчання.
Та сварити за погані оцінки ліпше не треба. Це завадить дитині хотіти навчатись. Помилки робить кожен, двійка це не велика проблема за яку треба сварити та псувати стосунки з дитиною. Ваша малеча буде набагато краще себе почувати, якщо буде розуміти, що її люблять та відносяться до неї с повагою. Насварити ви можете будь-коли, та довіру повернути буде важко.