Субота, 23 Листопада

Поради мандрівникам: 15 лайфхаків, які допоможуть заощадити

Оперативні новини у нашому каналі в Telegram!

Існує безліч “гідів” по тому, як правильно наносити макіяж, швидко захомутати потрібного хлопця або красиво декорувати своє житло.

А чи знаєш ти про деякі лайфхаки, що використовуються туристами, які допоможуть тобі подорожувати дешевше і комфортніше?

1. Купляй у вівторок. Ціноутворення на авіаквитки має тижневий цикл. Все, що не розпродано за вихідні і потребує продажу – викидається з дисконтом в понеділок, якщо і це не принесло успіху, то в ніч з понеділка на вівторок починаються “цінові війни” і вимушені розпродажі. Висновок такий: купувати квитки починаючи з півночі до 15-00 у вівторок найвигідніше.

2. “1 пасажир”. Якщо ти летиш сім’єю або просто великою компанією – шукай квитки на одну людину. Сайти авіакомпаній спробують продати квиток вище класом якщо ти вбила в рядок пошуку 2 або більше осіб. Різниця в ціні не завжди очевидна, так як ти бачиш тільки суму за всі квитки і можеш випустити той факт, що один або два квитки – більш високого класу за високою ціною. Вбивай в рядок пошуку “1 пасажир”. Дізнайся мінімальну ціну і потім стеж, щоб вартість кожного квитка була саме такою.

3. Додаток GateGuru розповість вам все про всі аеропорти світу: де знаходяться банкомати, які магазини є в Duty free, де можна перекусити або відпочити.

4. Музеї. Майже в кожному музеї є день безкоштовного відвідування, про який можна дізнатися на сайті. В такий день краще прийти до відкриття, щоб уникнути черг.

5. Купуй інкогніто. Якщо ти зайшла на сайт просто подивитися квиток на потрібну дату, він тобі сподобався і ти пішла за платіжною карткою – через 15 хвилин він стане дорожче. Справа не в тому, що всі квитки розкупили – просто авіакомпанія вже знає, що ти заходила, цікавилася цим квитком, він дуже потрібен і, ймовірно, ти готова заплатити дорожче. Всього цього можна уникнути якщо шукати квитки в режимі браузера інкогніто. Так ти не залишиш в інтернеті слідів, а авіакомпанія не впізнає, хто “приходив” до неї за квитками.

6. Виправляй. Якщо ти подорожуєш і обмежена в коштах – виправ помилки в меню місцевого ресторанчика. Зазвичай тебе з радістю пригостять смачним обідом.

7. Заощаджуй на багажі. Перелий рідини в пляшки по 100 мл, зверни одяг трубочками, купи складну сумку для подорожей. Вона займе небагато місця в рюкзаку, а на зворотному шляху ти зможеш привезти в ній численні покупки.

8. Заощаджуй на житлі. Зупинись за невисоку плату у власників квартир, знайдених на AirBnB.com, і безкоштовно – у каучсерферів. Познайомитися з ними можна на сайті CouchSurfing.com або BeWelcome.org. Будь готова багато спілкуватися і запасись сувенірами.

9. Сфотографуй всі документи і завантаж їх на Dropbox.com. Так вони будуть доступні з будь-якого пристрою, підключеного до інтернету.

10. Безкоштовний wi-fi в аеропорту забезпечує комбінація ?.jpg Після адреси будь-якого сайту. Точки доступу знайдуться в додатку Wi-Fi Finder, а паролі – в FourSquare.

11. Безкоштовні путівники та карти міста є в багатьох готелях на ресепшені. Навіть якщо ти в них не зупиняєшся, ти можеш взяти буклет абсолютно безкоштовно.

12. Food spotting – мобільний додаток, що надасть інформацію про те, як виглядає блюдо і розміри порції до оформлення замовлення.

13. Купувати квитки на екскурсії та атракціони через інтернет – спосіб заощадити близько 10% від вартості і оминути черги.

14. У хостелах часто можна домовитися про безкоштовну ночівлю в обмін на прибирання або іншу допомогу.

15. Пропускай чергу на видачу багажу. Маркування багажу ярликом “тендітні предмети” (навіть якщо їх там немає) змусить персонал звертатися з ним обережно. Такий багаж часто розміщується поверх іншого і, отже, першим виїжджає на видачу.

Джерело: Tochka.net