Ви могли чути про нього, а скоріше, вже не раз спробували унікальний «зелений чай з молоком» – улун молочний. І, звичайно, ви обізнані у легендарних властивостях женьшеню – рослини молодості та бадьорості. На її основі був створений жень-шень улун: безмежно корисний напій. От тільки й той, і інший мають один загальний секрет, який може дивувати та навіть обурювати…
Молочний улун без молока
Про молочний улун та його виробництво довгий час було мало що відомо. Ходили чутки, що чайний кущ спеціально поливають вершками, а листя обробляють справжнім молоком, щоб майбутній напій мав такий неперевершений і по-справжньому європейський смак. А як насправді?
Чай молочний улун отримує свій м’який аромат та унікальні властивості завдяки натуральному молочному ароматизатору. Ця таємна технологія була народжена на Тайвані, і тепер бренди по всьому світу ароматизують якісний зелений чай молочним екстрактом. Та обираючи справжній китайський чай, окрім чудового смаку, поціновувач отримує користь оригінального улуну:
- поліфеноли та теанін;
- незамінні амінокислоти та вітаміни;
- дубильні речовини (таніни) та мінерали.
Це ідеальний варіант для тих, хто не відчуває достатньої прихильності до зелених слабко ферментованих чаїв, але хоче отримати від них максимум користі. Окрім того, молочний улун – це окремий чайний Всесвіт, у який неможливо не закохатися. А на сторінці спеціалізованого чайного магазину New Tea – https://newtea.ua/uk/chay/chay-ulun/vid-molochnyy-ulun ви з легкістю знайдете саме те молочне зілля, яке буде вам до вподоби.
Женьшень-улун без женьшеню
Ще зовсім нещодавно європейці-комерсанти, що подорожували за китайськими товарами, перевозили все на одному кораблі: ліки, трави, чаї. Не став виключенням і улун женьшень за стародавнім рецептом.
Та ось неприємність: в’язкий трав’яний смак надкорисного женьшеню зі смолистим післясмаком не всім до вподоби. А ще рослина довго досягає зрілості, і не підходить для додавання в чай у промислових масштабах. Саме тому при виготовленні чаю його замінив корінь солодки.
Так, здається, це несправедливий обман покупців, що тягнеться із середини ХХ сторіччя. Насправді ж, солодка набуває своїх відомих цілющих властивостей вже на першому році дозрівання, швидко росте, має відомий для Європи смак і забарвлює чай у приємний золотистий колір. Та й за користю вона виявляється не гіршою від женьшеню:
- підтримує імунітет при інфекціях;
- запобігає застудам;
- подовжує молодість;
- виводить з організму токсини;
- стимулює метаболізм;
- допомагає замінити перекус чи сніданок чашкою чаю, адже дарує відчуття насичення своїм солодкуватим смаком.
Чай женьшень улун ви також зможете з легкістю обрати за посиланням у спеціалізованому чайному магазині New Tea. І не сумнівайтесь у його користі: саме таким його любить вже далеко не перше покоління чаєманів.