Субота, 30 Листопада

Мальовничі пейзажі України та шедеври, “намальовані” природою

Оперативні новини у нашому каналі в Telegram!

Пропонуємо удосконалити усім знайомий вислів: «Краса в очах того, хто дивиться на українські краєвиди».

Тут чисте повітря і мальовничі пейзажі. Ці місця просто створені для походів і ночівель в наметі.

Подільські Товри (Кам’янець-Подільський район)

Ці мальовничі пагорби Хмельниччини сформувалися близько 15-25 мільйонів років тому. Тоді місцеві береги омивало Сарматське море, яке знаходилося між древніми континентами – Гондваною і Лавразією.

Подільські Товри мають різноманітний тваринний та рослинний світ, а аналогів місцевому рельєфу на світі не знайти. Подібні за геологічними структурами скелясті гряди існують тільки у Великій Британії й США, але навіщо їхати за кордон, коли унікальна краса так близько?

Ще однією «родзинкою» Подільських Товтр є Бакотська долина, яка приваблює туристів фантастичною природою та залишками древнього скельного монастиря.

Карпати


Первозданна природа, неповторні краєвиди, величні гори та стрімкі ріки – усе це рідні, українські Карпати. І коли у досвідченого туриста закрадається думка, що його не здивувати, норовливі пагорби відкривають нову, ще прекраснішу свою сторону.

Бузький гард (Миколаївська область)

Національний природний парк «Бузький Гард» розташований на території п’яти районів Миколаївської області: Первомайському, Арбузинському, Доманівському, Вознесенському та Братському.

Мальовнича місцина охоплює каньйони та долини річок Південний Буг і Мертвовод, а його територія – одна з найдавніших ділянок суші у Євразії.

Надслучанський ландшафтний парк (Рівненська область)

Наймальовничіший куточок Рівненщини за своєю красою не поступається відомим європейським місцинам. На тамтешніх землях є цінна історична пам’ятка – руїни Губківського замку. Не менш коштовні і його миловидні рельєфи: «Соколині гори», Марининсько-Устянські граніти, рідкісні рослини, а також тварини, занесені до Червоної книги.