Дизайн агенція HAPPY нарешті повністю представила новий брендинг Львівщини, так як попередня публікація єдиного логотипу представниками ЛОДА спричинила активну хвилю обговорення, незадоволення, мемів і фотошопів тощо.
Вартість створення брендбуку становила 134,5 тис. грн. Сам логотип Львівщини виконаний у жовтому кольорі, на ньому також нанесене слово «Львівщина».
Отже, цитуємо:
“Рік часу, 10+ людей, 1000+ годин і непомірне бажання зробити вклад в розвиток нашого краю.
Брендинг для Львівщини це сміливий крок вперед. Стратегія, що спрямована на вирішення тенденції зневіри. Візуальні символи, що зберігають традиційну основу і одягаються в сучасну стилістику.
Попереду довга і складна робота, щоб концепція перетворилася в живий і дієвий бренд, але ми міцно щасливі, що перший крок вже зроблено.
Ми сподіваємося ця стратегія і візуальна комунікація стануть дієвим інструментом для людей, що будуватимуть Львівщину і приведуть нас з вами і всіх жителів Львівщини до кращого і щасливішого життя.
“Краще б дороги зробили”
Провівши місяці у дослідженнях, інтерв’ю та опитуваннях, ми знайшли два ключові інсайти:
1) мешканці добре обізнані з недоліками своєї області та #зрадою;
2) вони не знають про позитивні та важливі зміни, які відбуваються в області.
«Роблять дороги, роблять» https://drive.google.com
Жовтий лев ще з часів Галицько-Волинського князівства є символом наших країв. Львівщина міняється, і її символу потрібні нові сенси й нові цілі.
Тепер це не тільки лев. Символ отримав ширший зміст і став універсальним як у сприйнятті, так і у використанні.
Новий знак Львівщини — це баланс автентичної символіки та сучасної стилістики. А характер об’єднав традиційну міць і глибину з сучасними легкістю й відкритістю.
Використана буква «шта»/«ща» походить зі старослов’янської кириличної абетки, яка запозичена з глаголиці — однієї з найдавніших слов’янських абеток. Вважається, що створив її св. Кирило ще ~863-го року.
2018-го ж інший Кирило розробив сучасну версію літери, текстової частини логотипу та цілий шрифт для Львівщини, на основі Ermilov (Ukraine Now)
Символ руху, змін та дії
Динамічні трикутники є ключовим елементом дизайн-стратегії Львівщини.
Вони притаманні нашим традиційним орнаментам, а їхня динамічна форма говорить про напрямок, рух, зміни, та дію.
Піктограми можуть утворювати семіотичний образ того, що є важливим для комунікації: рицарська кольчуга з Тустані, дев’ять пудів солі з Дрогобича чи пейзажі гори Парашки.
Стратегія
“Бо вам призначено скалу сесю розбить”
В процесі роботи ми дізналися про багатьох людей, які не шукають причини, а діють саме зараз, роблячи життя кращим і для себе і для оточуючих.
Розвиваючи туризм, економіку, спорт, екологію — такі люди є основною цінністю в кожному населеному пункті.
Люди, які не очікують на чужі вказівки чи допомогу, не чекають «наступного тижня/ місяця/ року», щоб почати затіяне, а створюють тут і зараз.
Цей інсайт і став основою стратегії бренду.
Люди дії
Їхні історії вчать і мотивують. Ми надіємося, вони стануть прикладом для нас всіх і рушієм змін до кращого й щасливішого життя у Львівщині”.
Як розповів LVIV.COM керівник брендингового агентства Володимир Блажівський, яке створило логотип, його вирвали з контексту і передчасно злили у Фейсбук.
“Концепція не закінчується на леві, айдентика розвиває бренд-стратегію, важливі меседжі, неоднозначні посили, які мають розшифровуватися так, як людям ближче. Хоча круто, що вже з’вилися дотепні мемчики і психоаналіз за тестом Рошарха. Читаєш коменти і бачиш, що в них в головах робиться”.
Що тепер скажете?