Четвер, 13 Червня

7 книг, які вражають уже з назви!

Оперативні новини у нашому каналі в Telegram!

1. Олівер Сакс – “Чоловік, який сплутав дружину з капелюхом” 

Це глибока та мудра книга, в якій кожен знайде щось своє. Тут і опис складних і рідкісних випадків із практики доктора Сакса, і драматичні перипетії боротьби людини з хворобою, і філософські спроби осягнення людської душі. Яка природа хвороби? Що вона робить із психікою? Чи завжди забирає, чи інколи приносить щось нове і навіть позитивне?

2. Джером Девід Селінджер – “Ловець у житі” 

Єдиний роман Селінджера, “Над прірвою у житі” став переломною віхою в історії світової літератури. І назва роману, і ім’я його головного героя Холдена Колфілда стали кодовими для багатьох поколінь молодих бунтарів: від бітників і хіппі до сучасних радикальних молодіжних рухів.

3. Джонатан Сафран Фоер – “Моторошно голосно і вкрай близько” 

Роман Фоера “Моторошно голосно і вкрай близько” – це зворушлива, глибока, щира і щемлива історія, розказана 9-річним хлопчиком, батько якого загинув в одній із веж-близнюків 11 вересня 2001.

4. Бел Кауфман – “Вгору по сходах, що ведуть вниз” 

Бел Кауфман – американська письменниця, чиє ім’я добре відоме читачам в усьому світі. Славу Бел Кауфман приніс роман “Вгору по сходах, що ведуть вниз”. Роман про школярів і їх вчителів, дітей і дорослих, про тих, хто йде проти системи. Книга починається словами “Привіт, училка!” і закінчується словами “Привіт, зубрилка!”, а між цими двома репліками листи, листи, листи – крики людей, які сподіваються, що їх почують.

5. Мюріель Барбері – “Елегантність їжачка” 

Дівчинка-підліток, розумна і освічена не по роках, літня консьєржка, що вивчає філософські праці та слухає Моцарта, багатий японець, що оселився на схилі років у розкішній паризькій квартирі. Що пов’язує цих людей, як змінюється їхнє життя після того, як вони випадково знаходять один одного, – про це читач дізнається, відкривши цей прекрасний, тонкий, захоплюючий роман.

6. Рей Бредбері – “Давайте всі вб’ємо Констанцію” 

Кінозірка Констанція Раттіган отримує поштою Книги Мертвих – старий телефонний довідник і записну книжку, прізвища в якій відзначені надгробними хрестиками. Щоб урятувати її і розкрити загадку ланцюжка смертей, що послідували за цим, потрясли Голлівуд спогадів і Голлівуд сучасності, героям роману Бредбері доведеться Констанцію вбити. Причому всім разом.

7. Анджела Нанетта – “Мій дідусь був черешнею” 

Старий Оттавіано посадив дерево черешні, яке стало кращим другом його онукові. І так з’явилася на світ історія про незвичайного дідуся, який умів слухати рослини і вірив, що “людина не вмирає, поки черешневі дерева продовжують жити для нього”.