Четвер, 28 Листопада

20 питань, які необхідно ставити собі кожного тижня

Оперативні новини у нашому каналі в Telegram!

Нам часто бракує мотивації. Якщо злагоджені, поступові дії для вас проблема, потрібно брати себе в руки. Наше благополуччя залежить від наших думок. Багато психологів стверджують, що розмови з собою найкраще допоможуть розібратися в собі.

1. Що ви вивчили минулого тижня? – Якщо у вас є проблема з відповіддю на це питання, прийшов час для змін. Ваш вік не має значення, ви повинні дізнаватися щось нове щотижня.

2. Ваше найбільше досягнення за минулий тиждень? – Роздуми над вашими досягненнями – хороший привід випробувати відчуття упевненості і задоволеності. Також це ефективний спосіб відстежити ваш прогрес.

3. Який момент минулого тижня був найбільш незабутнім і чому? – Таким чином ви зможете відкрити для себе нові захоплення, цілі та пристрасті, а також урізноманітнити своє дозвілля.

4. Яка мета № 1, яку ви повинні досягти на цьому тижні? – Все інше вторинне, і повинно розглядатися саме так. Однак не варто зовсім забувати про вторинні завданнях.

5. Що ви можете зробити прямо зараз, щоб наступний тиждень був менш напруженим? – Відзначте нагадування у вашому календарі: сходити за продуктами, зайнятися пранням, заправити автомобіль. Таким чином ви організовуєте себе.

6. Що з того, з чим ви боролися у минулому, може зачепити наступний тиждень? – Ідея полягає в тому, щоб витягти досвід з цієї боротьби і краще підготувати себе до подібних ситуацій у майбутньому.

7. На що ви витратили час даремно минулого тижня? – Постарайтеся уникнути цього в майбутньому. Обмежте себе від того, що вас відволікає.

8. Несете ви з собою в наступний тиждень який-небудь зайвий багаж? -Або фізичний безлад або психологічний, його треба ліквідувати. Усуньте все зайве, таким чином ви внесете ясність.

9. Що з того, що ви уникаєте, необхідно зробити? – Накресліть табличку, де навпроти кожного вашого завдання буде вказано час, який ви плануєте на нього витратити. Ранок понеділка почніть з виконання тих завдань, які займають 2 хвилини і менше.

10. Які можливості лежать на поверхні? – Якщо вони все ще доступні і ви хочете їх дістати, складіть план, як зробити це на майбутньому тижні.

11. Чи є хто-небудь, з ким ви хочете поговорити? – Регулярне спілкування може вирішити конфлікт перш, ніж відбудеться його кульмінація. Підтримуйте стосунки з людьми, оточуючими вас.

12. Чи є хто-небудь, кому ви повинні сказати: “Велике дякую”? – Щотижня приділяйте час на те, щоб віддячити людям, які допомогли вам. Ваш жест не залишиться непоміченим.

13. Чи є хто-небудь, кому ви хочете допомогти? – Найвірніший спосіб отримати те, що ви хочете, полягає в тому, щоб допомогти іншим отримати те, що вони хочуть. Люди пам’ятають добро і, коли допомога знадобиться вам, вони з радістю нададуть вам її.

14. Які ваші головні 3 мети на найближчі 3 роки? – Ви ніколи не досягнете успіху в житті, якщо ви не встановите для себе реальні цілі.

15. Яке з ваших недавніх дій просунуло вас ближче до вашої мети? – Якщо ви не можете згадати таке, пора щось змінювати.

16. Який ваш наступний крок для досягнення мети? – Знання кожного кроку – ключ до виконання цілого.

17. Чого ви з нетерпінням чекаєте на наступаючої тижня? – Відповідь може послужити вам мотивацією. Якщо ви не можете відповісти на це питання, намітьте собі те, чого ви будете чекати.

18. Які ваші страхи? – Свідомо звертайтеся до ваших страхів кожного тижня і поступово працюйте над позбавленням від них.

19. За що ви найбільш вдячні? – Це хороший спосіб дивитися на речі у перспективі, і нічого не втрачати з виду.

20. Якби наступний тиждень був останнім у вашому житті, як би ви провели його? – Життя коротке. Проводьте з близькими людьми більше часу.