10 простих порад, як покращити настрій

Pinterest LinkedIn Tumblr +

Дуже прості поради, про які ми часто забуваємо, які роблять нас щасливішими та веселішими. Вони однозначно поможуть покращити вам настрій.

Не бійтеся виходити зі своєї зони комфорту  [для когось це дуже важко, тому що ми всі звикли до чогось одного і не хочемо виходити за рамки, адже це буде щось нове, а більшість з нас просто боїться пробувати щось нам невідоме. Але тут потрібно думати, що щось нове принесе нам багато нових емоцій, а емоції впливають на наш настрій, тому пробуйте, експерементуйте].

Не зациклюйтеся на чомусь одному [життя настільки кольорове, не носіть тільки одні кольори, пробуйте різні].

Не вступайте в суперечку, якщо розумієте, що в цьому немає сенсу [це дуже важливо — уміти керувати своїми емоціями. Якщо ви розумієте, що в певному діалозі ваші коментарі не беруть до уваги, подумайте двічі, чи варто продовжувати намагатися пояснити людині, або ж треба просто закрити тему і зберегти свої нерви].

Не відмовляйте собі в тому, що бажаєте [дуже часто чую від друзів, коли вони розповідають про певні речі, які не дозволять собі щось купити чи навіть з’їсти. Друзі, ми живемо один раз, для чого відмовляти собі в чомусь? Я розумію, коли справа в грошах, але варто мріяти про щось більше реальне для здійснення та просто поставити собі мету дійти до цього, а не просто опускати руки та казати: я не можу собі цього дозволити. Вірте в себе!]

Пишіть/телефонуйте частіше своїм близьким, друзям [ це дуже важливо. Найбільше хто може повпливати на наш настрій, крім нас самих, — це близькі люди. Не втратьте нагоди зателефонувати, поспілкуватися, пожартувати і вам стане веселіше, і вашим близьким приємно]

Не бійтеся бути кумедним [думаю, немає такої людини, яка б не бачила чи не відчула на собі щось таке, як “ти можеш так голосно сміятися, або не говори так голосно, або не махай так руками, або чому ти так дивно танцюєш, або ти можеш себе нормально на людях поводити? Так, звісно, є деякі норми поведінки, але ніхто не має права вказувати вам, як себе поводити, говорити чи сміятися. Те, що робите ви, за це вам відповідати, а не комусь іншому. Тому, якщо ви хочете бути кумедними, будьте. Це не страшно, хоча саме ті, кому це не подобається, ніколи таким не будуть, може, вони навпаки заздрять тим людям, які можуть просто бути собою].

Робіть багато цікавих фото [колись зовсім по-іншому ставилася до фотографій, а тепер розумію, що коли в тебе поганий настрій, то перегляд фото — це одне з того, що дуже його змінює та утворює посмішку на вашому обличчі].

Зверніться до творчості. Пишіть, малюйте, слухайте музику, дивіться смішні шоу та переглядайте оптимістичні постери. Створіть собі спеціальний плейлист для поганого настрою та тримайте під рукою блокнот, де можна малювати карикатури. Якщо вже й це не допоможе – задайте в Google “смішні котики”.

З’їжте смачненького. Імовірно, у вас кепський настрій, бо ви голодні. З’їжте корисний снек, заждіть, поки він засвоїться та продовжуйте займатися своїми справами. Є шанс, що настрій зміниться на краще.

Вийдіть надвір. Дослідження довели, що люди, які багато часу проводять надворі, мають значно менше симптомів депресії та тривоги, ніж ті, хто цілий день сидить у приміщенні. Кілька хвилин на сонечку підвищать рівень вітаміну Д.

Звісно, таких порад може бути набагато більше. Головне — завжди старайтеся у всьому знаходити щось хороше та позитивне.

Share.