10 найбільш надихаючих фільмів

Pinterest LinkedIn Tumblr +

Ці фільми надихнуть вас, підбадьорять та дозволять по-новому подивитися на своє життя. Приємного перегляду 🙂

“Невидима сторона”

Які шанси досягти успіху в житті у неграмотного безпритульного підлітка? Здавалося б, що їх немає. Але герою фільму пощастило – завдяки підтримці людей, які його всиновили, він вступає до університету і стає зіркою американського футболу. Світ не без добрих людей – саме ця мудрість проходить червоною ниткою через увесь фільм.

“Найшвидший “Індіан”

Наскільки довго ви готові йти за своєю мрією? Місяць, рік, 10 років?

Мотогонщик Берт Мунро витратив майже 30 років на те, щоб удосконалити свій мотоцикл «Індіан» і зробити його найшвидшим у світі. Незважаючи на проблеми зі здоров’ям і відсутність віри в нього близьких людей, він йшов до своєї мрії. І чи могла людина, наділена такою цілеспрямованістю, не досягти перемоги?

“Підкорювачі хвиль”

Однимицям вдавалося підкорити 25-метрові хвилі Меверікс. Мріє про це і підліток Джей, який пристрасно захоплюється серфінгом. Мрія надає йому сил і мужності, що необхідні для досягнення мети. Труднощі, з якими він стикається, загартовують його характер і допомагають Джею не тільки здійснити мрію, але й стати чудовою людиною.

“Август Раш”

Обдарований хлопчик виріс в дитячому будинку та мріє знайти своїх батьків. Він вірить в те, що вони залишили його не з доброї волі, а під впливом обставин, і в те, що рано чи пізно зможе з ними зустрітися. А ще він вірить у те, що допоможе йому в цьому його вірний супутник – музика, яку він здатен чути скрізь. Історія Августа Раша нагадує нам про те, як важливо слухати своє серце і вірити в диво.

“Готель Меріголд. Кращий з екзотичних”

Знайти свою мрію і стати щасливим можна в будь-якому віці. Кілька літніх британців переїжджають жити в Індію, спокусившись рекламою готелю для пенсіонерів. Це місце виявляється не зовсім таким, яким вони собі його уявляли, проте, в новій для себе обстановці люди розуміють, що ще не пізно почати жити заново. Потрібно лише відпустити минуле та повірити в те, що все хороше ще попереду.

“Подолання”

Не було б щастя, та нещастя допомогло – ця приказка якнайкраще описує історію героя фільму Вінса. В житті головного героя настала чорна смуга – чоловік втратив роботу, а дружина пішла від нього, бо вважала невдахою. Але Вінс знаходить у собі сили, щоб опанувати біль, переключившись на заняття спортом. Його витримка та сила волі допомагають йому втілити в життя давню мрію і стати професійним спортсменом.

“Всесвіт Стівена Хокінга”

Стівен Хокінг – молодий студент-фізик, який має унікальний розум. Його викладачі пророкують йому велике майбутнє, але раптове нещастя ставить під загрозу не лише кар’єру, а й життя юнака. У Стівена виявляють стрaшну хвoробу, яка робить його паралізованим та німим. Однак віра в себе, любов до життя та підтримка коханої жінки допомагають йому вистояти і досягти успіху.

“Товариство мертвих поетів”

Університетський викладач Джон Кітінг не просто читає лекції з літератури, він вчить студентів життю. Вчить тому, що потрібно ловити кожну мить, вміти думати своєю головою, робити власний вибір, творити свою долю своїми руками. І, звичайно ж, найголовнішому – йти за своєю мрією.

“Жовтневе небо”

Коли син простого шахтаря з невеликого американського містечка почув по радіо новину про те, що в космос запущений перший супутник, він забажав сконструювати власну ракету. Однак, все його оточення, і, в першу чергу, батько, категорично проти того, щоб хлопчик віддавався “порожнім” мріям. Але, незважаючи на це, юнак робить все можливе й неможливе, щоб втілити свою мрію в життя.

“Біллі Еліот”

Звідки в 11-річного Біллі Еліота могла з’явитися непереборна тяга до балету – загадка для всіх. Синові  британського шахтаря належить займатися чоловічим спортом – боксом. Батько та старший брат Біллі категорично проти його захоплення, тому займатися улюбленою справою хлопчикові доводиться потайки від них. Завзятість і віра в себе допомагають юнакові досягти своєї мрії – він вступає до Королівської балетної школи.

Share.